بیست‌وهفتمین کنگره سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان در حوزه مستندات و تحقیقات معاصر، ۲۴ تا ۲۶ سپتامبر سال جاری در دانشگاه اُسنابروک برگزار می‌شود.
بیست‌وهفتمین کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، برگزارکنندگان کنگره سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان از محققانی که در حوزه خاورمیانه، شمال آفریقا و جهان اسلام فعالیت می‌کنند، دعوت کرده‌اند تا پیشنهادات خود را برای این کنگره ارسال کنند. این پیشنهادات می‌تواند در دو بخش پنل‌های از پیش‌سازماندهی شده و مقالات فردی ارائه شود.
 
شرکت در پنل‌ها و کارگاه‌های از پیش سازمان‌یافته، با حداقل سه مقاله ارائه شده امکان‌پذیر است. برگزارکنندگان پنل‌ها، مسئولیت بررسی کیفیت مقالات را بر عهده دارند و ممکن است مقالات با خلاصه‌های کم‌کیفیت را رد کنند.
 
مقالات فردی نیز از نظر موضوعی با پنل‌ها در ارتباط هستند. محققان در این کنگره، ۲۰ دقیقه فرصت دارند تا به ارائه مقاله خود بپردازند و پس از آن، ۱۰ دقیقه برای بحث و گفت‌وگو درباره مقاله زمان دارند. مقالات می‌تواند به زبان‌های آلمانی و انگلیسی ارائه شوند. هر چند با توجه به ماهیت بین‌المللی کنگره، دست‌اندرکاران آن، ترجیح می‌دهند که دانشجویان از زبان انگلیسی استفاده کنند. در این کنگره، حداکثر هر محقق به صورت انفرادی می‌تواند دو مقاله ارائه کند.
 
علاقه‌مندان به شرکت در این کنگره باید خلاصه‌ای از مقالات خود را تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۰ به کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان در حوزه مستندات و تحقیقات معاصر ارسال کنند. تصمیم‌گیری در مورد پذیرش یا رد مقالات تا تاریخ ۳۱ ژوئیه اعلام خواهد شد. محققان باید توجه داشته باشند که خلاصه مقالات باید حداکثر ۳۰۰ کلمه باشد.
کد مطلب : ۲۸۹۶۷۱
https://www.ibna.ir/vdca0onu649nai1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401