فرهنگسرای انقلاب اسلامی همزمان با روز ملی غزه برگزار می‌کند؛

شب شعر غزه با حضور شاعران بین‌المللی و اجرای غلامرضا صنعتگر

شب شعر «مقاومت غزه» با حضور شاعرانی از کشورمان و کشورهای اسلامی به همراه اجرای سرود «قاسم هنوز زنده است» توسط غلامرضا صنعتگر 29دی ماه در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
شب شعر غزه با حضور شاعران بین‌المللی و اجرای غلامرضا صنعتگر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این برنامه که با همکاری فرهنگسرای ملل و همزمان با روز مقاومت غزه برگزار می‌شود،  سیدعلی موسوی‌گرمارودی، یوسفعلی میرشکاک، حسین اسرافیلی، علی‌محمد مودب، محمدمهدی سیار، میلاد عرفان‌پور، امید مهدی‌نژاد و علی داوودی به شعرخوانی با موضوع مقاومت می‌پردازند.

در بخش بین‌الملل این برنامه نیز شاعرانی از کشورهای پاکستان، بحرین، یمن و هند اشعار خود را برای شرکت کنندگان می‌خوانند؛ محمد کاظم کاظمی و سید احمد حسینی شهریار از پاکستان، احمد الحجیری از بحرین، احمد الجنید از یمن و سید عابدرضا‌نوشاد از هند میهمانان خارجی این نشست خواهند بود.

در آیین شب شعر بین‌المللی مقاومت غزه، بخش ویژه‌ای به شهید سردار قاسم سلیمانی اختصاص دارد و غلامرضا صنعتگر، خواننده قطعه موسیقی «قاسم هنوز زنده است» به اجرای این قطعه و 3 اثر دیگر می‌پردازد.
همزمان با این برنامه نمایشگاه کاریکاتور با موضوع غزه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در آیین شب شعر «مقاومت غزه» می‌توانند یکشنبه 29 دی ماه ساعت 15:30 به فرهنگسرای انقلاب اسلامی به نشانی بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای خیابان کمیل شرقی مراجعه کنند. ورود عموم در این آیین آزاد است.
 
کد مطلب : ۲۸۶۱۶۰
https://www.ibna.ir/vdcaiinuw49na61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما