دبیر اجرایی ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی گفت: ارسال آثار به این دبیرخانه تا ۳۱ شهریور ماه تمدید شده است.
تمدید ارسال آثار به جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی تا پایان شهریور ماه
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از شبکه ترویج کتابخوانی ایران، محسن حاجی‌زین‌العابدینی بیان کرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریورماه بود که با توجه به استقبال عمومی از جشنواره مروجان کتاب خوانی تا پایان شهریورماه تمدید شد. انتظار می‌رود با تمدید مهلت، تعداد آثار ارسالی به این دبیرخانه افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را تأثیر پایدار در گسترش کتاب‌خوانی میان مردم عنوان کرد وگفت: ایجاد خلاقیت و نوآوری در شیوه‌های کتاب‌خوانی، ایجاد مشارکت میان مردم و چهره‌ها برای افزایش میزان کتاب‌خوانی، اثربخشی فعالیت‌های کتاب‌خوانی در رفتارهای اجتماعی یا فعالیت‌های عمومی جامعه و ایجاد الگوهای کاربردی برای سایر مناطق کشور از دیگر اهداف این جشنواره است.

دبیر اجرایی جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی افزود: مدارک لازم برای شرکت در ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی شامل: معرفی برنامه در قالب فرم‌های شرکت در جشنواره، مستندات شامل گزارش‌های مختلف، عکس، فیلم، فایل‌های صوتی، بازتاب‌های رسانه‌ای، گزارش‌های مکتوب، گواهی‌نامه، تقدیرنامه، تفاهم‌نامه و قراردادها در قالب‌های مختلف چاپی یا الکترونیک است.

حاجی‌زین‌العابدینی خاطرنشان کرد: شبکه گروه‌های ترویج کتاب‌خوانی با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ افراد، گروه‌ها، تشکل‌های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای فعالیت‌های مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را پس از داوری انتخاب، معرفی و از آن‌ها تقدیر خواهد کرد.

کد مطلب : ۲۸۰۷۸۷
https://www.ibna.ir/vdcjoye8auqeoaz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب
ضرورت تشکیل اتحادیه سراسری نشر