مدیر عامل انتشارات مدرسه گفت: با بیش از 200 عنوان چاپ نخست به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌آییم.
مدرسه با 200 عنوان کتاب چاپ نخست به نمایشگاه می‌رود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) حمید‌رضا شاه‌آبادی، مدیر عامل انتشارات مدرسه به مناسبت برگزاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران درباره حضور در نمایشگاه و تعداد کتاب‌ها گفت: این انتشارات با 1308 عنوان کتاب در سی‌ و دومین نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد. از میان این عناوین 200 عنوان چاپ نخست هستند. این کتاب‌ها  در سه حوزه کودک و نوجوان و بزرگسال در سه غرفه عرضه می‌شود.

وی افزود: در این دوره با سه غرفه یکی در سالن ناشران کودک و نوجوان، سالن ناشران عمومی و دیگری در بازار‌های بین المللی مستقرهستیم. غرفه سالن کودک و نوجوان 150 متر و غرفه دوم، ناشران عمومی 9 متر است. در غرفه کودک و نوجوان 949 عنوان کتاب عرضه می‌شود که از این تعداد 200 عنوان  برای اولین بار بین دو نمایشگاه چاپ شده‌اند. در سالن ناشران عمومی هم 359 عنوان کتاب داریم و در سالن بین‌الملل با گزیده‌ای از کتاب‌های متناسب با بازار های بین الملل شرکت داریم.

شاه آبادی ادامه داد: از جمله تولیدات  پایان سال 97 که در نمایشگاه عرضه می‌شود می‌توان به مجموعه « فکرفکر سه قصه» اشاره کرد. این مجموعه با موضوع آموزش تفکر سیستمی از سوی 10 نویسنده نوشته شده است. همچنین مجموعه «گنجینه تاریخ ادبیات کودک و نوجوان» که گزیده‌ای از کتاب‌های کودک و نوجوان دوره قاجار است. این مجموعه 20 جلدی هم توسط پژوهشگران تصحیح و آماده‌سازی شده است.

وی افزود: رمان‌های تألیف و ترجمه و همچنین کتاب‌های تصویری ویژه کودکان در کنار آثار تخصصی ویژه اولیاء و دانشجویان و رشته‌های مرتبط با امر تعلیم و تربیت دیگر آثار این انتشارات است که در نمایشگاه عرضه می‌شود. در کنار این آثار مجموعه کتاب‌های روشن؛ کتاب‌های بریل ویژه نابینایان و کم بینایان و کودکان کم توان ذهنی و کتاب‌های صوتی هم عرضه می‌شود.

شاه‌آبادی درباره تسهیلات به فرهنگیان و همچنین خریداران محصولات انتشارات مدرسه عنوان کرد: در غرفه انتشارات مدرسه برای فرهنگیان برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است ازجمله این برنامه‌ها ارائه تخفیف ۵۰ درصدی به تمام فرهنگیانی است  که با کارت شناسایی‌شان به غرفه مدرسه مراجعه می‌کنند. همچنین کسانی که خرید بالاتر از50 هزارتومان داشته باشند می‌توانند درمحل غرفه، با ارائه فاکتور و کد دریافتی در قرعه‌کشی که در نظر گرفته شده شرکت کنند و جوایزی را برنده شوند.

وی با اشاره به حضور نویسندگان کتاب‌های کودک و نوجوان و بزرگسال در غرفه‌های این انتشارات در سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تصریح کرد: دیدار علاقه‌مندان به کتاب با نویسندگان و جشن امضاء از جمله برنامه‌های فرهنگی انتشارات مدرسه در مدت زمان برگزاری نمایشگاه کتاب است که از جمله می‌توان به دیدار مخاطبان در طی دو روز با مصطفی رحماندوست اشاره کرد.

بنابر گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه، جوایز برندگان مسابقه کتابخوانی امام خمینی(ره) که بهمن ماه سال 97 برگزار شد روز شنبه 7 اردیبهشت ساعت 3 بعد از ظهردر غرفه کودک و نوجوان انتشارات مدرسه اهداء خواهد شد. نام برندگان در پایگاه خبری انتشارات مدرسه به آدرس  www.madresehpub.ir اعلام شده است.
 
سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران از چهارم تا چهاردهم اردیبهشت‌ماه 1398 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۲۷۴۴۵۳
https://www.ibna.ir/vdccp0qi12bqm08.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401