?> ?> فراخوان دوم جشنواره ملی شعر جوان منتشر شد | ایبنا
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نخستین جشنواره ملی شعر جوان را با عنوان «چاووشی بیداران» با همکاری انجمن شعر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌کند.
فراخوان دوم جشنواره ملی شعر جوان منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ علی‌اصغر جعفری، مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق گفت: این جشنواره میدان و عرصه خوبی برای بروز استعدادهای شاعران جوان در حوزه شعر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و شاعران جوان متولد 22 بهمن ماه 1357 به بعد می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

او با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های ادبی و هنری با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تصریح کرد: کمترین نتیجه‌ای که می‌توان از جشنواره «چاووشی بیداران» انتظار داشت ایجاد انگیزه و توجه به فرهنگ و ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است؛ دو جریان مهمی که با روح دینی و میهنی ملت ایران در پیوند است.

جعفری اظهار داشت: شناسایی و جذب استعدادهای ادبی جوان، تبادل اندیشه و تجربه‌های شاعران جوان انقلاب اسلامی، جریان‌سازی در شعر منطبق بر ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تبیین ارزش‌های انسانی و گفتمان انقلاب اسلامی در شعر، معرفی و برجسته‌سازی چهره‌های ممتاز عرصه شعر جوان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بخشی از اهداف مدنظر این جشنواره است.

برابر با اعلام دبیرخانه جشنواره علاقه‌مندان تا 12 اردیبهشت‌ماه 1398 می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره از طریق نشانی تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، خیابان سرو، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، معاونت فرهنگی و هنری یا رایانامه chavoshi.festival@gmail.com  یا شبکه‌های اجتماعی به آدرس @chavoshi.festival ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 21-88657020 تماس بگیرند.
 
کد مطلب : ۲۷۲۹۵۷
https://www.ibna.ir/vdcji8e8auqeahz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
مردی که نادر بود
پرونده ویژه بزرگداشت فردوسی