پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» تا پایان فروردین 98 تمدید شد.
​«کتاب‌قهرمان» تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» که از آذر سال جاری در حال برگزاری است، به‌علت استقبال مخاطبان و شرکت‌کنندگان، تا پایان فروردین 98 تمدید شد.

این پویش برای اولین‌بار با هدف تقویت و توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی و آشنایی با زندگی قهرمانان کشورمان، با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام»؛ خاطرات آزاده سرافراز مهدی طحانیان، به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و همکاری انتشارات پیام آزادگان در حال برگزاری است که با استقبال چشمگیر کتاب‌دوستان مواجه شده است.

فاطمه دوست‌کامی، نویسنده اثر، مصاحبه‌های مربوط به کتاب را در 163 جلسه گرفته و از سال 1387 نگارش آن‌را شروع کرده است. رهبر انقلاب نیز در تاریخ 12 تیر 1396 تقریظی بر این کتاب نوشتند و سرگذشت مهدی طحانیان را در زمان اسارت، یکی از شگفتی‌های دفاع مقدس توصیف کردند.

کتاب «سرباز کوچک امام» پیش از آغاز پویش «کتاب‌قهرمان»، طی پنج سال به چاپ سی‌ویکم و تیراژ  47 هزار و 500 نسخه رسیده بود. با آغاز این پویش در آذر سال 97، این کتاب با ویرایش جدید و کاهش حجم عرضه شد و با استقبال مخاطبان از پویش، در طول سه ماه، با55 نوبت تجدید چاپ از مرز یکصدهزار نسخه عبور کرد و به چاپ هشتادودوم رسید.

این کتاب را انتشارات پیام آزادگان در 453 صفحه به بهای 24 هزار تومان منتشر کرده است.
 
علاقه‌مندان به شرکت در پویش می‌توانند با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور یا سایت پویش به نشانی https://ketabghahreman.com/ کتاب «سرباز کوچک امام» را تهیه و از روش‌های شرکت در مسابقه مطلع شوند.
 
کد مطلب : ۲۷۲۷۱۳
https://www.ibna.ir/vdcjv8e8tuqeaaz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس
رحلت امام خمینی(ره)
پرونده ویژه آزادسازی خرمشهر