کتاب «عارف 12 ساله»، خاطرات مادر نوجوانِ شهید، رضا پناهی به قلم سید حسین موسوی است که از سوی انتشارات شهید کاظمی راهی بازار نشر شد.
​خاطرات مادر شهید رضا پناهی در «عارف 12 ساله»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «عارف 12 ساله»، روایتی از مادرانه‌های مادر شهیدی است که برای شهادت فرزندش دعا کرد تا او به آرزویش برسد.
 
رضا پناهی، عارف 12 ساله‌ای است که شگرف‌ترین و عظیم‌ترین صحنه‌های ازخودگذشتگی را در عمر کوتاه خود به نمایش گذاشت. ستاره درخشان کلاس اول راهنمایی که عظمت روحی او به تنهایی می‌تواند عالمی را روشن کند. رضا پناهی، حقیقت نورانی است که ایمان و ایثار و تعهد و عشق و پایبندی او به ارزش‌ها، بزرگترین سرمایه اجتماعی برای تقویت باورهای دینی و ملی نوجوانان و جوانان است.
 
در قسمتی از وصیت‌نامه صوتی شهید رضا پناهی آمده است: «هدف من از رفتن به جبهه این است که اولا به ندای «هل من ناصر ینصرونی» لبیک گفته باشیم و امام عزیز و اسلام را یاری کنیم و آن وظیفه‌ای که امام عزیزمان بارها در پیام ها تکرار کرده که: «هرکس که قدرت دارد واجب است که به جبهه برود» و من می‌روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌های زیر سلطه آزاد شوند.
 
کتاب «عارف 12 ساله» همزمان با ایام شهادت حضرت ام‌البنین (س)، در قطع رقعی و به‌صورت رنگی، از سوی انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.
 
کد مطلب : ۲۷۲۰۶۳
https://www.ibna.ir/vdch-inix23nqvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس
رحلت امام خمینی(ره)
پرونده ویژه آزادسازی خرمشهر