رئيس نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي:

عدالت در انتخاب برترين‌هاي كتاب گردشگري رعايت شود

رييس ستاد تبليغات و نمايشگاه هاي سازمان ميراث فرهنگي گفت: در انتخاب و معرفي برترين‌ كتاب‌هاي گردشگري بايد عدالت رعايت شود تا دست اندرکاران به نخستين جشنواره برترين‌هاي گردشگري اعتماد کنند.
محمدحسين برزين
محمدحسين برزين
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، محمدحسين برزين با بيان اين مطلب گفت: داوري جشنواره بايد با دقت و باريک‌بينانه صورت گيرد و عدالت در انتخاب برترين‌ها رعايت شود، در غير اين صورت جشنواره محکوم به شکست خواهد بود.

وي جشنواره برترين‌هاي صنعت گردشگري ايران را در توسعه گردشگري کشور به فال نيک گرفت و ادامه داد: برگزاري اين جشنواره فرصتي است تا همه فعالان اين صنعت محک زده و ارزيابي شوند که خود اين امر ميان فعالان صنعت گردشگري ايجاد انگيزه و اشتياق مي‌کند.

رييس ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، گفت: اگر جشنواره به طور اصولي و متعارف برگزار شود، مي‌توان به خروجي آن اميدوار بود و اگر بتواند در نخستين دوره برگزاري خود، کارنامه موفق و قابل قبولي داشته باشد، مي‌تواند زمينه‌هاي لازم را براي تداوم ايجاد کند.

وي افزود: جشنواره برترين‌هاي گردشگري اين خصوصيت را دارد که اهميت مسائل مربوط به گردشگري را دوباره به افکار عمومي يادآور و موجب ايجاد موج فرهنگي شود. 

وي افزود: ستاد تبليغات و نمايشگاه‌ها نيز دست‌اندرکاران جشنواره را براي خوب برگزار کردن جشنواره ياري مي‌کند و با ارئه اقلام تبليغاتي، ارائه کارهاي هنري و اجراي موسيقي اقليمي در جشنواره، حضور خوبي در آن خواهد داشت.

نخستين جشنواره آثار برتر صنعت گردشگري ايران از 14 تا 16 مهرماه در مرکز همايش‌هاي وزارت کشور در چهار گروه مرتبط با حوزه گردشگري برگزار و آثار و كتاب‌هاي برتر در اين حوزه معرفي مي‌شود. 

کد مطلب : ۲۶۶۵۳
https://www.ibna.ir/vdcbf0b5.rhb0spiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402