مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ بزرگ «بهترین نویسندگان ایران» ۲۰ مرداد 1397 در شهرکتاب مرکزی تهران برگزار می‌شود.
رونمایی از دایره‌المعارف بزرگ «بهترین نویسندگان ادبیات کودک ایران»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مجموعه‌‌ «بهترین نویسندگان ایران» در راستای پاسداشت نیم قرن تلاش نویسندگان ایرانی در زمینه‌ی ادبیات کودک و نوجوان تلاش کرده بهترین داستان‌ها را از بهترین نویسندگان ایرانی در قالبی فاخر و با همكاری تصويرگران شاخص ايرانی گردهم بیاورد.

این مجموعه به سردبیری محمود برآبادی، بر آن است راهنمایی برای کودکان و خانواده‌های فارسی‌زبان مهیا کند تا با آثار برجسته ادبیات کودک ایران پیوندی مستحکم داشته باشند. در بخش اول 20 عنوان از این مجموعه با داستان‌هایی از علی اشرف درویشیان، نورالدین زرین‌کلک، سوسن طاقدیس، داوود غفارزادگان، علی اصغر سیدآبادی، لاله جعفری، سیدنوید سیدعلی‌اکبر، شکوفه تقی، سرور پوریا، عذرا جوزدانی، مجید راستی و جعفر ابراهیمی شاهد منتشر شده است. تصویرگری این داستان‌ها با همکاری تصویرگران صاحب‌سبکی همچون نورالدین زرین‌کلک، عی خدایی،معصومه اعتبارزاده، غزاله بیگدلو، ماهنی تذهیبی، فریده شهبازی، نفیسه شهدادی، منصوره حسینی، میترا عبداللهی، مانلی منوچهری انجام شده است.

این مجموعه قرار است شامل 50 کتاب از 50 نویسنده و تصویرگر ایرانی باشد.


براساس خبر روابط عمومی انتشارات شهر قلم، برنامه رونمایی از این مجموعه، ‌شنبه 20 مرداد ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در شهرکتاب مرکزی به نشانی خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از مطهری، نبش کوچه‌ی کلاته، طبقه‌ اول برگزار می‌شود. 
 
کد مطلب : ۲۶۳۷۳۷
https://www.ibna.ir/vdcfmmd0ew6dvea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما