سیصد و سی و چهارمین نمایشگاه کتاب استانی و پانزدهمین نمایشگاه کتاب آذربایجان غربی با حضور 329 ناشر از سراسر کشور در ارومیه برگزار می‌شود.
حضور 329 ناشر در پانزدهمین نمایشگاه کتاب ارومیه
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، پانزدهمین نمایشگاه کتاب ارومیه از 28 شهریور تا 3 مهر در مجتمع فرهنگی هنری ارومیه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه 329 ناشر از سراسر کشور 36 هزار 251 عنوان کتاب را در 152 غرفه و در 3 سالن در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
 
از استان آذربایجان‌غربی 21 ناشر به‌صورت مستقیم در نمایشگاه حضور دارند. مبلغ 400 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌‌شود. بخش فروش متمرکز، برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند کتاب‌های 36 ناشر را عرضه می‌کند.
 
نشست «سبک زندگی اسلامی»، برگزاری «کارگاه‌های آموزشی امربه معروف و نهی از منکر»، نشست‌های نقد و بررسی و رونمایی کتاب، جشن امضاء کتاب، نشست بررسی «جایگاه ادبیات فولکور در کتاب‌های ترکی»، «کارگاه آموزشی داستان‌نویسی»، «کارگاه آموزشی اخذ شابک»، نشست «بررسی نقش کتابخانه‌های سیار روستایی در توسعه کتابخوانی»، «کارگاه آموزشی خبرنگاری»، «نشست‌های کارآفرینی و اشتغال»، «نقش تاثیر شبکه‌های مجازی با رویکرد خانواده در توسعه کتابخوانی»، «آموزش داستان‌نویسی و قصه‌گویی برای کودکان» و برگزاری «ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان» از جمله برنامه‌هایی است که برای بخش جنبی نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
کد مطلب : ۲۵۲۰۶۰
https://www.ibna.ir/vdcceiqix2bqpx8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاثیر تخفیف بر بازار کتاب
ضرورت تشکیل اتحادیه سراسری نشر