نخستین فروشگاه تخصصی کتاب‌های عاشورایی با عنوان «محیا» با محوریت ادبیات آیینی و عاشورایی در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی «سرچشمه» افتتاح شد.
افتتاح نخستین فروشگاه تخصصی کتاب‌های عاشورایی در مجموعه فرهنگی «سرچشمه»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی بنیاد دعبل خزاعی، در  مراسم افتتاحیه فروشگاه کتاب‌های عاشورایی که پنجشنبه 26 آذرماه برگزار شد، چند تن از خطبا و وعاظ از جمله حجج‌الاسلام سید قاسم شجاعی، سید مرتضی صالحی خوانساری و شیخ کاظم صدیقی به ایراد سخنرانی پرداختند.
 
در آیین آغاز به کار این فروشگاه تخصصی کتاب «محیا»، چهره‌هایی از حجج‌الاسلام چون ناصر نقویان، علی سرلک، سید مصطفی میرلوحی، سید عباس موسوی مطلق حضور داشتند که پس از افتتاح این مرکز به بازدید از آثار و کتاب‌های عرضه شده در آن پرداختند.
 
نمایشگاه و فروشگاه تخصصی کتاب‌های عاشورایی «محیا» زیر نظر هیئت قرآنی احیا و ارائه‌کننده کتاب‌های گوناگون در زمینه قیام حضرت امام حسین (ع) و ادبیات آیینی و عاشورایی اداره می‌شود. در این نمایشگاه و فروشگاه تلاش شده تا آثار منتشر شده در حوزه نهضت عاشورا جمع‌آوری و در یک محل برای دسترسی آسان به علاقه‌مندان قرار گیرد.
 
نمایشگاه و فروشگاه تخصصی کتاب‌های عاشورایی در محل یادمان شهدای هفتم تیر «سرچشمه» واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی‌پور دایر است.

علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۶ به این فروشگاه مراجعه کنند.
کد مطلب : ۲۳۱۱۷۸
https://www.ibna.ir/vdcjave8ouqetvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران