جلد سوم از مجموعه كتابچه‌هاي سلامت روان با عنوان «در مورد خشم» اثر شركت چنينگ‌ال. بت با ترجمه مرتضي خواجوي از سوي موسسه مهارت‌هاي زندگي رويش منتشر شد._
چرا عصباني مي‌شويم؟
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) كتاب «در مورد خشم» جلد سوم مجموعه كتابچه‌هاي سلامت روان است كه عوامل موثر در ايجاد عصبانيت، تغييرات فيزيكي و شيميايي آن در بدن انسان و انعكاس آن در برخورد با ديگران را عنوان كرده‌است.

نويسنده در اين اثر ضمن ارائه برخي از راه‌كارهاي مقابله و كنترل خشم، خطرات ناشي از عصبانيت را در كوتاه مدت و دراز مدت بيان كرده‌است.

عصبانيت و خشم، خطرات خشم كنترل نشده، چگونگي مواجهه با موقعيت‌هاي عصباني كننده و فعاليت‌هايي كه مانع از عصبانيت مي‌شوند، از موضوعات اين اثر به شمار مي‌روند.

در قسمتي از اين اثر آمده‌است: «خشم هيجاني است كه امروزه به بدترين شكل بيان مي‌شود، در حالي كه شيوه‌هاي ديگري براي بيان آن وجود دارد. خشم را مي‌توان به شيوه‌هاي مفيد و مخرب بيان كرد ... »

جلد سوم از مجموعه كتابچه‌هاي سلامت روان با عنوان «در مورد خشم» را موسسه مهارت‌هاي زندگي رويش در قطع رقعي، 15 صفحه، شمارگان 3000 نسخه و بهاي 4500 ريال به بازار نشر عرضه كرده‌است.
کد مطلب : ۲۲۸۷۲
https://www.ibna.ir/vdcauanu.49nu015kk4.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401