دومین «همایش فرهنگ و تمدن ایران در دوره سلجوقیان» در ساختمان آرشیو ملی ایران برپا می‌شود و مجموعه مقالات این همایش نیز پس از پایان همایش منتشر خواهد شد.
پوستر همایش
پوستر همایش
دبیر اجرایی دومین «همایش فرهنگ و تمدن ایران در دوره سلجوقیان» به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: این همایش به‌همت انجمن ایرانی تاریخ، چهارشنبه و پنجشنبه (هفتم و هشتم اسفندماه) در ساختمان آرشیو ملی ایران برگزار می‌شود. در مراسم افتتاحیه این همایش الله‌یار خلعتبری، عضو هیات موسسان انجمن ایرانی تاریخ،‌ داریوش رحمانیان، رییس هیات مدیره این انجمن و مریم معزی، استاد تاریخ دانشگاه فردوسی مشهد سخنرانی خواهند کرد. 

لیدا ملکی با بیان این‌که در این همایش از دکتر وهاب ولی، پژوهشگر تاریخ، تجلیل و قدردانی خواهد شد، افزود: چکیده مقاله‌های دومین «همایش فرهنگ و تمدن ایران در دوره سلجوقیان» منتشر شده و در روزهای برگزاری همایش در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. در مجموع 22 سخنرانی برای این همایش در نظر گرفته شده است.

وی گفت: پیش از این در تابستان سال جاری فراخوان مقاله برای شرکت در این همایش منتشر شده بود و علاقه‌مندان مقاله‌های علمی و پژوهشی خود را در محورهای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی درباره دوران سلجوقیان برای دبیرخانه این همایش ارسال کردند. قرار است کتاب مقاله‌های این همایش پس از پایان دومین دوره آن منتشر و در اختیار پژوهشگران و علاقه‌مندان قرار گیرد. همچنین کتاب چکیده مقاله این همایش در روزهای برگزاری در دسترس خواهد بود.

دومین «همایش فرهنگ و تمدن ایران در دوره سلجوقیان» به مدت دو روز، چهارشنبه و پنجشنبه (هفتم و هشتم اسفندماه) به‌همت انجمن ایرانی تاریخ در ساختمان آرشیو ملی ایران(سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران) به نشانی بزرگراه شهید حقانی، روبه‌روی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان اسناد ملی، طبقه همکف، سالن همایش برپا خواهد شد./
کد مطلب : ۱۹۵۲۳۰
https://www.ibna.ir/vdchxmnzv23nwid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ترجمه و اهمیت پروژه‌محوری
چرایی ضعف تالیفات علوم انسانی
ارج‌نامه علامه جعفری