چاپ نخست کتاب «آموزش تصویری و ترفندهای اپانت» اثر محسن احمدی، از سوی انتشارات کلک زرین منتشر شد.
ترفندهای اپانت در قاب کتاب آشکار شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مخاطبان این اثر با مطالعه آن، با استفاده از نرم‌افزار شبیه‌سازی کامپیوتری، شبکه‌های آب‌رسانی شهری را طراحی و تحلیل کنند. 

کتاب «آموزش تصویری و ترفندهای اپانت» در هفت فصل تنظیم شده است. «معرفی نرم‌افزار»، «آشنایی با محیط نرم‌افزار»، «ویرایش و یافتن اجزای شبکه»، «مشاهده خروجی‌های اپانت»، «صدور، ورود و کالیبره کردن»، «مثال‌های کاربردی» و «نرم‌افزارها و ابزارهای جانبی» عناوین فصول این اثر را تشکیل می‌دهند.

در فصل نخست، معرفی نرم‌افزار و تنظیمات اولیه برای ایجاد شبکه‌های آب‌رسانی تشریح شده‌اند.

مخاطبان در فصل دوم کتاب، با انجام یک پروژه، با محیط این نرم‌افزار به‌تدریج آشنا می‌شوند و در فصل سوم، نحوه ویرایش و پیدا کردن اجزای شبکه را فرا می‌گیرند.

فصل‌های چهارم و پنجم این اثر، به نحوه مشاهده خروجی‌های اپانت و همچنین نحوه صدور اطلاعات از اپانت به نرم‌افزارهای دیگر، ورود اطلاعات از این نرم‌افزارها به اپانت و نحوه کالیبره کردن شبکه‌ها اختصاص دارد.

در فصل ششم کتاب، هجده مثال برای آموزش نکات کاربردی و قابلیت‌های اپانت ارایه شده و فصل هفتم، برخی نرم‌افزاهای پرکاربرد را برای کار روی شبکه‌های طراحی‌شده با اپانت، معرفی کرده است. 

چاپ نخست کتاب «آموزش تصویری و ترفندهای اپانت» با شمارگان 500 نسخه در 176 صفحه به بهای هفت هزار و 800 تومان از سوی انتشارات کلک زرین راهی بازار نشر شده است.

کد مطلب : ۱۹۲۱۶۴
https://www.ibna.ir/vdcaiun6y49no61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه پویش #تندرست_باش_ای_ایران