مدیر نشر «آموت» با اشاره به این‌که رمان «پیش از آن‌که بخوابم» اثر «اس‌.جی. واتسون» پرفروش‌ترین اثر ترجمه نشر آموت در نمایشگاه کتاب بوده، گفت: چاپ دوم رمان «همسر ببر» و مجموعه داستان «دخترها در جنگ» روزهای آینده در نمایشگاه کتاب ارایه می‌شوند.-
نمایی از نمایشگاه
نمایی از نمایشگاه
به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، یوسف علیخانی، مدیر انتشارات آموت درباره استقبال از تازه‌های ترجمه این ناشر گفت: تاکنون رمان «پیش از آن‌که بخوابم»، نخستین رمان «اس‌.جی. واتسون» با ترجمه شقایق قندهاری از پرفروش‌ترین کتاب ترجمه شده در روزهای نمایشگاه بوده است.  

علیخانی همچنین از ارایه چاپ دوم رمان «همسر ببر» و مجموعه داستان «دخترها در جنگ» در روزهای آینده نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: چاپ نخست این آثار در اواخر تابستان سال 1391 منتشر شده بود و نسخه‌های کمی از آن‌ها باقی مانده است.
 
رمان «همسر ببر» با ترجمه علی قانع منتشر شده است. وی پیش از این به «ایبنا» گفته بود: این رمان نخستین اثر این نویسنده جوان یوگسلاویایی تبار ساکن آمریکا است و در سال‌های اخیر در فهرست پرفروش‌های کتاب آمریکا و اروپا قرار داشت و  توجه بسیاری از منتقدان را جلب کرد. این کتاب نوعی افسانه، تخیل است که در فضاهای رئالیسم جادویی ترسیم شده. البته به اعتقاد برخی منتقدان، این نویسنده بنیانگذار نوعی رئالیسم جادویی نو است و به این سبک در داستان‌هایش نگاهی امروزی‌تر داشته است.
 
مجموعه داستان «دخترها در جنگ» شامل داستان‌هایی از مشاهیر داستان‌نویس جهان، با مقدمه عباس پژمان و ترجمه ناهیده هاشمی است که در آن آثاری از ایزابل آلنده، لئو تولستوی، گی دوموپاسان و گابریل گارسیا ماركز گنجانده شده‌اند. در ابتدای هر كدام از داستان‌های این كتاب یادداشتی یك صفحه‌ای درباره نویسنده، زندگی و سبك نوشتن او آمده است.
 
این دو اثر که در چاپ نخست به بهای 11 هزار تومان منتشر شده بودند و در چاپ جدید با قیمت 15 هزار تومان ارایه خواهند شد.
کد مطلب : ۱۶۷۲۷۱
https://www.ibna.ir/vdcbzzb88rhb05p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما