در نمایشگاه کتاب صورت می گیرد

عرضه 3 اثر جدید مرکز طبع و نشر قرآن کریم

مرکز طبع ‌و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در بیست‌ و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سه اثر تازه خود را ارایه می‌کند. این مرکز با 50 عنوان کتاب به نمایشگاه می‌آید.-
محمدبابایی
محمدبابایی
محمد بابایی، مدیر اجرایی مرکز طبع‌ و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر بیان کرد: آثار این مرکز در حوزه تخصصی کتابت و ترجمه قرآن کریم و علوم قرآن منتشر می‌شوند.

‌ وی افزود: «پژوهشی درباره مد»، «آموزش قواعد و روخوانی قرآن کریم» و «درآمدی بر داشتن وقف و ابتدا» عنوان سه اثر جدید مرکز طیع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی است که در نمایشگاه بیست و ششم شاهد ارایه آن‌ها خواهیم بود. 

بابایی ادامه داد: همچنین از کتاب‌های صحيفه سجاديه، مفاتيح‌الجنان و قرآن با شيوه اعراب‌گذاری مصری در بیست ‌و ششمین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی خواهد شد. کتاب مفاتیح الجنان و صحیفه سجادیه با ویژگی‌های علائم سجاوندی فارسی، درشت خط، نگارش کلمات با املای امروز عربی و ترجمه روان فارسی تدوین شده است. 

وی همچنين به مراسم رونمايی از سايت اين مركز در نمايشگاه كتاب تهران اشاره کرد و گفت: ماموريت اصلی این سایت، ترويج مصحف جمهوری اسلامی و ترويج مقالات و اخبار علمی اسلامی است. قرآن جمهوری اسلامی هم در اين سايت بارگذاری شده و قابل دانلود است. 

بیست ‌و ‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از 11 تا 21 اردیبهشت‌ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقه‌مندان است.
کد مطلب : ۱۶۶۱۵۹
https://www.ibna.ir/vdcftvdy1w6dvya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران