مدیر موسسه انتشاراتی بادمهر خبر داد

پول برسد، «کتاب‌ تاریخ بوشهر» را چاپ می‌کنم

مدیر موسسه انتشارتی بادمهر در استان بوشهر گفت: در صورت داشتن اعتبار مالی به ‌زودی مجموعه‌ مطالبی از آثار‌ تاریخی استان بوشهر را در قالب «کتاب تاریخ بوشهر» منتشر می‌کنم.-
قلعه شیخ نصوری در بوشهر
قلعه شیخ نصوری در بوشهر
اکبر بادمهر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: مجموعه مطالبی از آثار‌های تاریخ استان را جمع آوری کرده‌ام و تصمیم دارم آن‌ها را در قالب «کتاب تاریخ بوشهر» چاپ و منتشر کنم اما تاکنون به‌دلیل مشکلات مالی از این‌کار خودداری کرده‌ام.
 
وی در باره محتوی این مطلب تاریخی عنوان کرد: بسیاری از مردم از تاریخ غنی و پر محتوی استان بوشهر اطلاعی ندارند، در حالی‌ که این استان دارای یک تاریخ قدیمی با پیشینه هزار ساله است. در این مطالب برخیآثار تاریخی، باستانی، آداب و فرهنگ بوشهر همراه با تصویر آورده شده‌اند. 

بادمهر با بیان این‌که وظیفه مسوولان استان است که با تامین بودجه لازم، از تولید و انتشار کتاب‌های بومی حمایت کنند، گفت: به‌نظرم تنها کار فرهنگی موثری که در استان بوشهر شده است، ساخت فیلمی به‌نام «دلیران تنگستان» باشد. این فیلم را زمانی‌که کودک بودم، از تلویزیون تماشا کردم و از آن زمان به بعد دیگر هیچ کار فرهنگی تاثیرگذاری را که مرتبط با استان بوشهر باشد، ندیده‌ام.
 
مدیر موسسه انتشارتی بادمهر گفت: به تازگی با اداره میراث فرهنگی استان گفت‌وگویی را انجام داده‌ام که در صورت رسیدن به تفاهم، سرمایه لازم برای چاپ «کتاب تاریخ بوشهر» تامین می‌شود.
کد مطلب : ۱۵۸۹۳۶
https://www.ibna.ir/vdcjtoevmuqeihz.fsfu.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی
بزرگداشت حافظ
تقدیر از مروجان کتابخوانی