محمد خسروی‌راد از انتشار کتاب «علی کوچولو» با تصویرگری فرزانه رییس‌الساداتی خبر داد. شخصیت اصلی داستان‌های این کتاب که برای کودکان نوشته شده، پسربچه‌ای به نام «علی» است.-
محمد خسروی‌راد
محمد خسروی‌راد
خسروی‌راد به خبرگزاری كتاب ايران(ايبنا)، گفت: این مجموعه از 17 داستان تشکیل شده که در قالب 6 جلد با عنوان داستان‌های «علی کوچولو» منتشر شده است. 
 
وی درباره با مراحل نگارش این کتاب توضیح داد: کار نوشتن این مجموعه از آن‌جایی شکل گرفت که دغدغه‌هایی داشتم و می‌خواستم آن‌ها را به فرزندم بگویم به همین دلیل این دغدغه‌ها را در قالب داستانک‌هایی نوشته و شب‌ها برای فرزندم می‌خواندم تا این که یکی از دوستان فعال در حوزه کودک و نوجوان بعد از خواندن این داستان‌ها پیشنهاد داد که آن‌ها را منتشر کنم.
 
این نویسنده کودک و نوجوان افزود: به همین دلیل روی داستان‌ها بیشتر کار کردم تا برای همه بچه‌ها مناسب باشند و در نهایت 17 داستان را برای انتشار انتخاب کردم.
 
وی اضافه کرد: این مجموعه زبانی بین زبان مدرن و داستانی کودکانه امروز و زبان نصیحت‌گویی سنتی خودمان در ادبیات فارسی و  شرقی دارد و هر یک از داستانک‌های کتاب نکات آموزشی را به صورت غیر مستقیم به بچه‌ها منتقل می‌کنند.
 
خسروی‌راد ادامه داد: داستان‌های «علی کوچولو» را انتشارات عیدگاه منتشر کرده و خانم فرزانه رییس‌الساداتی کار تصویرگری آن را انجام داده است.
کد مطلب : ۱۵۷۰۸۶
https://www.ibna.ir/vdcevf8zpjh8n7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب