مجموعه مقالات منتشر نشده دیوید فاستر والاس نویسنده فقید آمریکایی، با عنوان «جسمانیت هست و نیست» در قالب یک کتاب منتشر شد.-
کتاب جدید دیوید فاستر والاس در آمريكا منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از پابلیشرز ویکلی، این کتاب 323 صفحه ای، ارایه کننده دیدگاه های تیزبینانه یکی از صداهای مهم یک نسل است. والاس پیشرو منتقدان یک نسل محسوب می شود و این کتاب نشان دهنده تفکرات فردی است که در تمامی آثارش به چگونگی بودن توجه داشت. 

این کتاب که دیروز در آمریکا منتشر شد و تا پایان نوامبر در بریتانیا منتشر می شود، ارایه کننده مقاله هایی است که او درباره داستان نوشته است. این 15 مقاله گلچینی از میان مقالاتی است که وی در فاصله 20 سال نوشته بود و دربرگیرنده هسته اصلی تفکرات اوست. در این مقالات او از خورخه لوییس بورخس می نویسد و ترمینیتور 2 و بهترین نثرهای شاعرانه را به نقد می کشد. طبیعت یک نویسنده آثار داستانی و معمای تعریف کردن یک مقاله به عنوان مقاله، از موضوع هایی هستند که والاس در این مجموعه به آن ها پرداخته است. 

این کتاب همچنین ارایه کننده لغتنامه ای از دایره لغات استفاده شده توسط اوست که خاص خود وی بود و همین امر هم خواندن کتاب هایش را دشوار می کرد و هم طرفداران خاصی برای او ایجاد کرده بود. 

دیوید فاستر والاس سال 2008 در حالی که 46 سال داشت، به زندگی اش خاتمه داد. این نویسنده رمان و داستان کوتاه، مقاله نویسی مشهور بود. رمان «شوخی بی پایان» او سال 2006 به عنوان یکی از 100 رمان برتر انگلیسی زبان از سال 1923 تاکنون انتخاب شد.
کد مطلب : ۱۵۶۰۴۵
https://www.ibna.ir/vdci5qazwt1awu2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما