در يازدهمين نشست «نهضت مطالعه مفيد» مصوب شد تا از ميان طرح‌هايي كه معاونت‌هاي مختلف وزارت آموزش و پرورش با موضوع نهضت مطالعه مفيد ارايه مي‌كنند، چهارده طرح برتر براي اجرا انتخاب شوند.-
انتخاب 14 طرح برتر با موضوع «نهضت مطالعه مفيد»

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اين نشست با حضور حسين هژبري، معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش، حسن خالدي، مديركل امور تربيتي و مسابقه وزارت آموزش و پرورش، نمايندگاني از شوراي عالي آموزش و پرورش، سازمان آموزش و پرورش استثنايي، مركز امور بين‌الملل و مدارس خارج از كشور، سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي، سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور، سازمان دانش‌آموزي و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در دفتر معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه حسن خالدي، مديركل امور تربيتي و مسابقه وزارت آموزش و پرورش عنوان كرد: بنا به گفته حميدرضا حاجي بابايي، وزير آموزش و پرورش، انتظار مي‌رود تا كارهاي بزرگي به وسعت مجموعه آموزش و پرورش انجام شود. اين كارهاي بزرگ نيازمند استفاده از نظرات و ديدگاه‌هاي انسان‌هاي فاخر و صاحب انديشه‌اند. بنابراين، ضرورت دارد تا كارگروه‌هاي معاونت‌هاي مختلف وزارت آموزش و پرورش با مطالعه بيشتر، طرح‌ها و برنامه‌هايي را با موضوع ترويج نهضت مطالعه مفيد تدوين كنند و پس از تصويب در كميته پژوهشي و برنامه‌ريزي خود، به كارگروه «نهضت مطالعه مفيد» وزارت آموزش و پرورش ارايه دهند.

وي ادامه داد: كارگروه «نهضت مطالعه مفيد» وزارت آموزش و پرورش از ميان اين طرح‌ها، چهارده طرح برتر را با هدف اجرا انتخاب خواهد كرد و به نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور ارسال مي‌كند.

در ادامه جلسه هر يك از حاضران، ديدگاه‌ها و نظراتشان را درباره چگونگي ترويج نهضت مطالعه مفيد در ميان دانش‌آموزان بيان كردند و به ارايه تجربيات خويش در اين حوزه پرداختند.

دوازدهمين نشست «نهضت مطالعه مفيد» چهارشنبه(10اسفند) در دفتر معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش واقع از ساختمان «علاقه‌مندان» واقع در خيابان شهيد سپهبد قرني، نبش چهارراه سميه برگزار خواهد شد.

کد مطلب : ۱۳۰۹۸۶
https://www.ibna.ir/vdcev78zpjh8xoi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ترجمه و اهمیت پروژه‌محوری
چرایی ضعف تالیفات علوم انسانی
ارج‌نامه علامه جعفری