امروز در جشنواره هفته پژوهش كتابخانه ملي انجام شد

قدرداني از اهداکنندگان نسخه‌های خطی نفیس به كتابخانه ملي

دومين جشنواره هفته پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران امروز (سه شنبه 29 آذر) با معرفي برگزيدگان و قدرداني از اهداکنندگان نسخه‌های خطی نفیس، چاپی و نیز اسناد و عکس‌های ارزشمند به كتابخانه ملي پايان يافت.-
نمايي از مراسم
نمايي از مراسم
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، در این مراسم از سیاوش صالحی (اهداکننده یک نسخه خطی نفیس)، خانواده مرحوم دکتر بزرگی (اهداکننده دو نسخه خطی، 205 نسخه چاپ سنگی و 136 کتاب چاپی)، طیبه مدرسی (اهداکننده پنج نسخه خطی، 27 نسخه چاپ سنگی، 565 کتاب چاپی و 640 نشریه)، قالیبافان (اهدا کننده هزار و 853 منبع)، مهدی نخعی (اهداکننده 108 برگه سند، 30 قطع خوشنویسی، 5 عکس و نقشه) و مازیار نیل چی (اهدا کننده 639 منبع) قدرداني شد. 

در اين مراسم همچنين پس از اهدای دو لوح تقدیر و جوایزی به جعفر مهراد، ريیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری شیراز از سوی ريیس کتابخانه ملی، نفرات برتر جشنواره هفته پژوهش كتابخانه ملي معرفی شدند. 

در بخش پایان‌نامه‌ها مهسا فرح حسینی،‌ محبوبه شاکری،‌ الهه حسن‌زاده و فرناز محمدی و مریم آخوندي برگزيده شدند.

در بخش هیات علمی، غلامرضا عزیزی،‌ میترا صمیعي و حبیب‌الله عظیمی تقدير شدند. در بخش کارشناسان پژوهشگر، محمد بقایی و علی اکبر صفی‌پور رتبه‌های اول و دوم را كسب كردند اما با انصراف اين دو از دریافت جوايز، فریبرز درودی، صدیقه روحی و حسین روحانی صدر معرفي شدند.

در بخش آثار خارج از سازمان، الهام ملک‌زاده،‌ ابراهیم رسولی و علیرضا کی‌قبادی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

در بخش ثبت اختراع نيز محمد حدادی، مخترع و مبتکر برگزیده و معرفی شد. در بخش فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری محمد علی احمدی ابهری و علی صادق زاده تقدير شدند.

در این مراسم همچنین از 45 تن دیگر از کارکنان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز که به نحوی در فعالیت‌های پژوهشی نقش داشته‌اند، قدرداني شد.
کد مطلب : ۱۲۵۱۱۲
https://www.ibna.ir/vdcjviev8uqe8vz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ترجمه و اهمیت پروژه‌محوری
چرایی ضعف تالیفات علوم انسانی
ارج‌نامه علامه جعفری