دعوت به خواندن کتاب «وحدت» به مناسبت اربعین حسینی از انتشارات شهید کاظمی با صدای آرش امجدی.
دعوت به خواندن کتاب «وحدت»/ ببینید
فایل ویدیو
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در سال‌های اخیر جمعیت حاضر در مراسم پیاده روی اربعین در عراق در صدر یکی از بزرگ‌ترین اجتماعات مسالمت آمیز جهان قرار گرفته است. در این سال‌ها بحث کاروان و موکب‌های خدمات رسانی اربعین بسیار داغ بوده و از طرفی توسعه خدمات به زائران را موجب شده است؛ اما لزوم هدایت این موکب‌ها و خادمان در جهت صحیح و موازی با موازین علمی و مکتبی حادثه اربعین از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

با توجه به گسترش فعالیت‌های سخت افزاری اربعین الگوی مفهومی پیاده روی اربعین از نگاه مقام معظم رهبری نقشه جامع جهت استفاده حداکثری از ظرفیت پیاده روی عظیم اربعین است و معظم له برای پیاده روی اربعین ۵ مأموریت اصلی را تعیین نموده‌اند که عبارتند از وحدت، احیای حادثه کربلا، مبارزه حق علیه باطل، حادثه پیاده روی اربعین و الگوسازی که هر کدام در یک جلد گرد آوری شده است.

مجموعه شش جلدی "سر آغاز" الگوی مفهومی پیاده روی اربعین از نگاه مقام معظم رهبری می باشد که به ماموریت اصلی حرکت جهانی پیاده روی اربعین اشاره می‌کند.
در هر جلد از این کتاب‌ها سعی شده است که به واکاوی مأموریت‌های مهم پیارده روی اربعین و همچنین توسعه مفهوم کامل حادثه اربعین پرداخته شود.

کتاب «وحدت» از این مجموعه به بررسی و تبیین ماموریت اول پرداخته است.
کد مطلب : ۲۹۶۸۹۶
https://www.ibna.ir/vdchw-ni-23nw6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402