کتاب «فرهنگ تصویری حیوانات» به قلم کاترین.دک.هیوز و به ترجمه مجید عمیق، کتابی است که به تازگی از سوی انتشارات مدرسه منتشر و در نمایشگاه عرضه شده است.
آشنایی با دنیای حیوانات در «فرهنگ تصویری حیوانات»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، جانوران از سال‌ها قبل از ما روی کره زمین می‌زیسته‌اند. برخی از آن‌ها برای ما خیلی آشنا و برخی دیگر هم برایمان ناآشنا هستند.

آن‌ها در گونه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند، ماهی‌ها، پرندگان، خزندگان و پستانداران از مهم‌ترین گروه‌های جانوران هستند. در این کتاب با گونه‌های مختلف حیوانات آشنا می‌شویم. غذاخوردن، محل زندگی و ویژگی‌های اختصاصی هر یک از حیوانات را می‌خوانیم و به دنیای جالب آن‌ها نزدیک‌تر می‌شویم.  

در «فرهنگ تصویری حیوانات»، معنی لغاتی مانند علفزار، اقیانوس، بیابان، جنگل و قطب تفسیر شده است؛ با توجه به این کلمات، حیوانات ساکن در هر یک از محیط‌ها معرفی شده‌اند.

در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:
«قطب: ناحیه‌ی قطب شمال، شمالی‌ترین و ناحیه‌ی قطب جنوب، جنوبی‌ترین نقطه‌ی کره زمین هستند. قطب‌های شمال و جنوب سردترین مناطق کره زمین می‌باشند.»

 کتاب «فرهنگ تصویری حیوانات»  در 125 صفحه مصور، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 178000 هزار تومان راهی کتاب‌فروشی‌ها و نمایشگاه کتاب شده است.
کد مطلب : ۳۲۱۰۷۱
https://www.ibna.ir/vdcbz8bf8rhb5gp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب