کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در آستانه برگزاری انتخابات صورت گرفت؛

انتشار کتابی مشتمل بر آرا و اندیشه‌های رهبر انقلاب درباره انتخابات

21 ارديبهشت 1400 ساعت 13:27

در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، کتاب «عیار» مشتمل بر آرا و اندیشه‌های رهبر انقلاب درباره انتخابات منتشر شد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خراسان رضوی، این کتاب در سه فصل انتخابات، انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاست منتشر شده است و در پشت جلد این کتاب بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در فروردین 1392 در خصوص انتخابات آمده است.
 
موضوعاتی همچون وظیفه مردم در انتخابات، خصوصیات اصلح بطور عام و خاص در پیشگفتار این کتاب و موضوعاتی همچون مردم و انتخابات، تشویق دیگران برای شرکت، انتخابات آزادانه و آگاهانه، توجه به ملاک های دینی و انقلابی، رعایت چهارچوب های قانونی، قانون گرایی در انتخابات، بهره برداری دشمن از نتایج و گمانه زنی درباره موضع رهبری در فصل اول کتاب «عیار» منتشر شده است.
 
در فصل دوم و سوم نیز مسائلی همچون اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، برخی ویژگی های رئیس جمهور مطلوب و وظایف خاص چاپ شده است.

کتاب «عیار» در آستانه انتخابات خرداد 1400 در 155 صفحه و با قیمت 10 هزار تومان به‌همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منتشر شده است.


کد مطلب: 306018

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/book/306018/انتشار-کتابی-مشتمل-آرا-اندیشه-های-رهبر-انقلاب-درباره-انتخابات

ایبنا
  https://www.ibna.ir