پربيننده ترين مطالب
  نسخه تلکس
  اخبار در تلفن همراه
  خروجيهای RSS
  سايتهای ديگر
داخلی خبر ورزشي

  چاپ 6 كتاب جديد نشر حتمي

13 اسفند 1388 ساعت 12:00
مسوول انتشارات تربيت بدني و علوم ورزشي حتمي از چاپ شش عنوان كتاب تازه ورزشي توسط اين نشر خبر داد.
رضا حتمي در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، اظهار داشت: شش عنوان كتاب ورزشي از سوي اين انتشارات به چاپ رسيده‌ و اكنون وارد بازار نشر شده‌اند. اين آثار در نمايشگاه‌هاي مختلف اين نشر در دانشگاه‌هاي مختلف در سراسر كشور نيز ارايه مي‌شود.

وي اضافه كرد: در ميان اثر‌هاي جديد اين نشر نيز دو اثر تازه از دكتر خسرو ابراهيم كه از استادان علوم تربيت بدني است نيز به چشم مي‌خورد كه با عنوان «آناتومي و فيزيولوژي انسان» و «ACSM ، محاسبات سوخت و سازي در ورزش» هر يك در 1000 نسخه به چاپ رسيده‌اند.

حتمي ضمن تاكيد بر كاربردي بودن اين اثرها از انتشار 28 عنوان كتاب ديگر تا زمان برگزاري بيست‌ و سومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران خبر داد و گفت: اين 28 عنوان كتاب براي عرضه در نمايشگاه بيست و سوم آماده خواهند شد، اما هنوز چاپ آن‌ها در سال 88 يا 89 مشخص نشده است. ما نيز تلاشمان را براي انجام مراحل اداري و چاپ كتاب‌ها بيش‌تر كرده‌ايم. 

«تمرينات ثباتي مخصوص براي ورزشكاران مبتلا به كمر درد»، «آناتومي و فيزيولوژي»، « ACSM محاسبات سوخت و سازي در ورزش»، «كسب مهارت در ورزش»، «آناتومي انسان»، «آناتومي و فيزيولوژي ويژه مربيان» شش كتاب تازه منتشر شده انتشارات عصر انتظار (تربيت بدني و علوم ورزشي حتمي) را تشكيل مي‌دهند كه به عقيده مسوول اين نشر، با توجه به كاربردي بودن اثرها و تاليف و ترجمه آن‌ها از سوي استادان شناخته شده حوزه‌هاي مختلف تربيت بدني و علوم ورزشي نظير دكتر خسرو ابراهيم، مجيد كوزه‌چيان، سيد علي حسيني، سعيد ارشم، بهزاد مهدي خبازيان، محسن زروار و صيد‌رضا شريف‌زادي، مي‌توانند براي دانشجويان حوزه‌هاي مرتبط، موثر واقع شوند.
کد مطلب : 63144
ارسال اين مطلب به دوستان دريافت فايل مطلب نسخه قابل چاپ
تصوير تزييني است
تصوير تزييني است
خبرنگار : دانيال كردی
تايپ فارسیتايپ انگليسی
آدرس ايميل :
نظر شما :
نمايش آدرس ايميل