پربيننده ترين مطالب
  نسخه تلکس
  اخبار در تلفن همراه
  خروجيهای RSS
  سايتهای ديگر
داخلی خبر ادبيات

  انتشار گزیده شعرهای شاعران انگلیسی در اراک

28 مرداد 1392 ساعت 16:12
مجموعه‌ای از آثار برگزیده 12 شاعر مطرح کشور انگلیس که نیمه نخست قرن بیستم زندگی می‌کردند به کوشش سینا کمال‌آبادی، مدرس زبان در شهرستان اراک ترجمه و آماده انتشار شده است._
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کمال‌آبادی گفت: 10 تا 15 قطعه شعر از 12 شاعر معروف کشور انگلستان را انتخاب و ترجمه کرده‌ام و اکنون تصمیم دارم آن‌ها را در کتابی با عنوان «مجموعه اشعاری از شاعران انگلیسی زبان» منتشر کنم.
 
وی گفت: برگزیده‌ای از آثار شاعرانی مانند سیلویا پلات، آن سکستون، ای ای کامینگز، چارلز سیمیک و دونالد جاستیس را در این مجموعه جمع‌آوری و ارایه کرده‌ام.

کمال‌آبادی تاکید کرد: آثاری که در این مجموعه شعر ارایه کرده‌ام همگی مربوط به شاعرانی‌اند که در نیمه نخست قرن بیستم زندگی کرده‌اند. 

این مترجم ساکن شهرستان اراک گفت: بیشتر این اشعار را سال‌ها قبل ترجمه کرده‌ام و اکنون تصمیم گرفتم که این آثار را برای معرفی و استفاده دانش‌پژوهان، جمع‌آوری و ارایه کنم. 

کمال آبادی که مدیر موسسه فرهنگی هنری «تاریک روشنای کلمه» در شهرستان اراک است گفت: امیدوارم این مجموعه در کارگاه‌ ترجمه‌ای که در این موسسه برگزار می‌شود، سودمند واقع شود.
کد مطلب : 177221
ارسال اين مطلب به دوستان دريافت فايل مطلب نسخه قابل چاپ
انتشار گزیده شعرهای شاعران انگلیسی در اراک
خبرنگار : فرهاد امیر خانی
تايپ فارسیتايپ انگليسی
آدرس ايميل :
نظر شما :
نمايش آدرس ايميل