پربيننده ترين مطالب
  نسخه تلکس
  اخبار در تلفن همراه
  خروجيهای RSS
  سايتهای ديگر
داخلی خبر دفاع مقدس

سوره مهر منتشر می‌کند

  خاطرات علی خوش‌لفظ در «وقتی كه ماه غروب كرد»

6 شهريور 1392 ساعت 14:23
كتاب خاطرات علی خوش‌لفظ با نام «وقتی كه ماه غروب كرد» که به کوشش دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری اداره كل امور استان‌های حوزه هنری گردآوری شده است، به زودی از سوی انتشارات سوره مهر منتشر می‌شود.-
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب «وقتی كه ماه غروب كرد» از سوی حمید حسام تدوین شده، خاطرات كودكی تا پایان جنگ تحمیلی این رزمنده دوران دفاع مقدس را در بر دارد. این کتاب از سوی دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌های حوزه‌ هنری به سوره مهر سپرده شد.

کتاب «وقتی كه ماه غروب كرد» صحنه‌هایی از كمین، شناسایی و عملیات‌های دفاع مقدس را به همراه اسناد و مداركی در این زمینه به تصویر كشیده شده است.

علی خوش‌لفظ از نیروهای واحد اطلاعات و عملیات لشگر انصارالحسین همدان است و حمید حسام كتاب خاطرات او را در 600 صفحه و 13 فصل به خاطرات كودكی تا پایان جنگ تحمیلی این رزمنده دوران دفاع مقدس اختصاص داده است.

از ویژگی‌های كتاب «وقتی كه ماه غروب كرد»، عكس‌های گرفته شده توسط راوی كتاب در دوران جنگ است كه به فراخور موضوع در كتاب آمده و صحنه‌های زیبا از كمین، شناسایی و عملیات‌های دفاع مقدس به همراه اسناد و مدارك به تصویر كشیده شده‌اند.
کد مطلب : 178326
ارسال اين مطلب به دوستان دريافت فايل مطلب نسخه قابل چاپ
خاطرات علی خوش‌لفظ در «وقتی كه ماه غروب كرد»
تايپ فارسیتايپ انگليسی
آدرس ايميل :
نظر شما :
نمايش آدرس ايميل