پربيننده ترين مطالب
  نسخه تلکس
  اخبار در تلفن همراه
  خروجيهای RSS
  سايتهای ديگر
داخلی خبر ورزشي

  كتابي براي «مراقبت از كودكان خام حركت»

27 ارديبهشت 1390 ساعت 9:58
كتاب «مراقبت از كودكان خام حركت» اثر «ليزا. اي. كوتز» با ترجمه دكتر محمدعلي اصلانخواني، محمد صحبتيها و محمدرضا شفيعي منتشر شد.\
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اين اثر كه با چاپي مناسب از سوي نشر علم و حركت به چاپ رسيده است، با ارايه راهبردهايي براي كودكان داراي ناراحتي‌هاي رشدي ـ حركتي مي‌تواند در ميان آثار مناسب، اما محدود اين حوزه قرار گيرد.

اثر حاضر از دو بخش و هفت فصل تشكيل شده است. بخش نخست «درك يك كودك خام حركت» نام دارد و بخش پس از آن به آموزش راهبردها و فعاليت‌هايي براي خانه و مدرسه را ارايه مي‌كند.

در قسمتي از پيش‌گفتار اثر آمده است: «توانايي حركت‌ هماهنگ بدن نه تنها در كودكي بلكه در بزرگسالي در افراد متفاوت است. بنابراين
تشخيص كودك خام حركت سخت نيست، زيرا كودكي كه مهارت‌هاي رشدي آن به خوبي رشد يافته است و احتمالاً به درجه بالايي از انگيزش به منظور شركت در فعاليت‌هايي چون ورزش‌هاي رقابتي، اسباب بازي‌هاي ساختگي و پرتاب توپ به سمت هدف رسيده‌، مشخص بوده و كودكان خام حركت ممكن است حتی در يادگيري نقاشي و نوشتن دچار زحمت شوند، دكمه لباس و بند كفش‌هايشان را نتوانند ببندند و هنگام يادگيري مهارت هاي جديد درمانده شوند»

كتاب «مراقبت از كودكان خام حركت» از سوي نشر علم و حركت در شمارگان 1100 نسخه، 176 صفحه و بهاي 45000 ريال منتشر و در بازار کتاب ایران عرضه شده است.
کد مطلب : 104514
ارسال اين مطلب به دوستان دريافت فايل مطلب نسخه قابل چاپ
تصوير كتاب
تصوير كتاب
خبرنگار : دانيال كردی
تايپ فارسیتايپ انگليسی
آدرس ايميل :
نظر شما :
نمايش آدرس ايميل