پربيننده ترين مطالب
  نسخه تلکس
  اخبار در تلفن همراه
  خروجيهای RSS
  سايتهای ديگر
داخلی خبر ورزشي

  آموزش تكنيك‌ها، تاكتيك‌ها، قوانين و مقررات هند‌بال

25 خرداد 1389 ساعت 10:29
كتاب «هند‌بال؛ آموزش- تكنيك- تاكتيك- قوانين و مقررات» اثر«محمد پور كياني»، «محمد ناصر نجف‌پور» و«هادي ميري» از سوي انتشارات ورزش منتشر شد.\
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اين كتاب شامل فصول مجزايي است كه موضوعات متفاوتي نظير آموزش تكنيك‌ها و تاكتيك‌ها، آسيب‌هاي شايع در ورزش هندبال، توجه به مسائل رواني و تاثير آن بر تغيير كار‌ايي ورزشكاران، اصول آمادگي جسماني و ارائه فر‌م‌هاي ويژه هندباليست‌ها و آشنايي با قوانين و مقررات بازي را بررسي مي‌كند.

بر اساس مطالب اين كتاب، تبديل كردن توانايي‌هاي بالقوه نوجوانان و جوانان به قابليت‌هاي عملي، از جمله وظايف صاحب‌نظران و دست‌اندركاران اين رشته است كه به يقين بدون در نظر گرفتن دانش نوين و يافته‌هاي علمي روز امكان‌پذير نخواهد بود.

در صفحات نخستين اين كتاب، شكل‌ها و علامت‌هايي كه در نوشته‌هاي فني هندبال به كار گرفته مي‌شوند، به چشم مي‌خورند كه توجه هر خواننده‌اي را به خود جلب مي‌كنند.

اين كتاب يكي از كامل‌ترين منبع آموزشي است كه بر اساس نياز ورشكاران، مربيان، قهرمانان و داوران تهيه و تدوين شده است. همچنين منبعي مناسب براي تدريس در دانشگاه‌ها، مراكز آموزشي و كلاس‌هاي مربيگري و داوري محسوب مب‌شود.

چاپ نخست كتاب «هندبال؛ آموزش- تكنيك- تاكتيك- قوانين ومقررات» اثر «محمد پور‌كياني»، «محمد‌ناصرنجف‌ پور» و «هادي ‌ميري» در شمارگان 2000 نسخه، 320 صفحه و قيمت 65 هزار ريال از سوي انتشارات ورزش چاپ و روانه بازار نشر شده است.
کد مطلب : 72635
ارسال اين مطلب به دوستان دريافت فايل مطلب نسخه قابل چاپ
تصوير كتاب
تصوير كتاب
تايپ فارسیتايپ انگليسی
آدرس ايميل :
نظر شما :
نمايش آدرس ايميل