بهمن کاظمی خبر داد

انتشار مجموعه مقالات جشنواره موسیقی نواحی‌

23 ارديبهشت 1392 ساعت 10:25

خبرنگار : حامد الماسی

روزهای 29، 30 و 31 اردیبهشت، تالار وحدت و حوزه هنری، میزبان هشتمین جشنواره موسیقی نواحی‌اند. بهمن کاظمی، دبیر این جشنواره به «ایبنا» گفت: مجموعه مقالات ارایه‌شده در این جشنواره در قالب کتاب منتشر خواهد شد.-


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کاظمی گفت: در این جشنواره چهار مقاله مختلف درباره موسیقی نواحی مختلف ایران نیز همراه اجرای‌های موسیقی، به صورت کنفرانس ارایه می‌شود و پس از برگزاری جشنواره آن‌ها را در قالب کتابی به چاپ خواهیم رساند.

هشتمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در 14 نوبت در شهر تهران اجرا خواهد شد که بر این‌اساس گروه‌های شرکت کننده روزهای 29 و 30 اردیبهشت ساعت های 18 تا 20 و 21 تا 23 در تالار وحدت، روزهای 29 ، 30 و 31  این ماه ساعت 16 در تالار رودکی و طی همین سه روز ساعت 18 تا 20 در تالار سوره حوزه هنری میزبان علاقه‌مندان موسیقی نواحی خواهند بود. 

مراسم افتتاحیه این جشنواره نیز روز 29 اردیبهشت در کرمان و مراسم اختتامیه  آن 31 اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گفته محسن رفیعی، دبیر اجرایی این جشنواره، سید خیال یادگاری از کرمانشاه، رسول زنگ شاهی از سیستان و بلوچستان، شیخ مراد از ترکمن صحرا، زرگانی هنرمند موسیقی نواحی عرب، حسن اسکندری از آذربایجان، سهراب محمدی از خراسان شمالی، علی اشرفی از بوشهر و سید قدمیار حسینی، هنرمندان پیشکسوتی هستند که در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی نواحی از آنان قدردانی می‌شود.

این جشنواره با همکاری دبیرخانه جشنواره موسیقی نواحی ایران و حوزه هنری برگزار می‌شود.


کد مطلب: 168429

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/vdchi6nzw23n-kd.tft2.html

خبرگزاری کتاب ايران (IBNA)
  http://www.ibna.ir