«كتاب جامع سلامت خانواده» عنوان كتابي است كه با زباني ساده، اطلاعات بسيار مفيدي با موضوعات پزشكي، بهداشت و سلامت ارائه مي‌كند.
كتاب جامع سلامت خانواده روي پيشخوان
مدير روابط عمومي انتشارات «تيمورزاده» در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، با اعلام اين خبر افزود:‌ اين كتاب تاليف «اسكات. س. لينن»، «دنيس. آ. كورتيس»، «جرج. پ. بارتلي»، «هاگ. س. اسميت» و «ويكتور. ف. تراستك» است كه پس از 2 سال با تلاش گروهي از مترجمان ايراني و زير نظر 17 استاد دانشگاه‌هاي علوم پزشكي تهران، ايران و شهيد بهشتي منتشر شد.

نسيم اخگر در ادامه با بيان اين‌كه، كتاب حاضر مي‌تواند اطلاعات بسيار خوبي در زمينه پزشكي و سلامتي ارائه كند، اظهار داشت:‌ ديد وسيع مولفان، كاربردي بودن مطالب ارائه شده و زبان بسيار ساده متن كتاب و مهم‌تر از همه استقبال بي‌نظير مردم در كشورهاي پيشرفته از كتاب،‌ دليل انتخاب و انتشار كتاب حاضر است.

وي تصريح كرد: «كتاب جامع سلامت خانواده»، به تمام بيماري‌هاي جسمي و روحي خانواده‌ مي‌پردازد
و موضوعات مختلفي را مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌دهد.

مدير روابط عمومي انتشارات «تيمورزاده»، با اشاره به تقسيم‌بندي موضوعات كتاب توضيح داد: در بخشي از اين كتاب، كليه بيماري‌ها، معضلات بهداشتي و سلامت جامعه بر اساس گروه سني طبقه‌بندي شده است و مخاطب از دوران نوزادي تا سالمندي با بيماري‌ها، را‌ه‌هاي درمان و بهبودي آن‌ها آشنا مي‌شود.

اخگر ادامه داد: همچنين مبحث داروشناسي كتاب، از پرمخاطب‌ترين مباحث است كه اطلاعاتي درباره كليه داروها، عوارض جانبي و طريق مصرف موثر هر يك از آن‌ها ارائه مي‌كند.

وي همچنين از بحث اعتياد به عنوان يكي ديگر از بخش‌هاي كتاب ياد كرد و گفت: اين بخش، مخاطب را با كليه مواد مخدر و اعتيادآور، عوارض، خطرات و پيامدهاي اين گونه تركيبات و بسياري از مباحث ديگر آشنا مي‌كند.

اخگر خاطرنشان كرد:‌ «كتاب جامع سلامت خانواده»، در 43 فصل به نگارش درآمده و در سا‌ل‌هاي اخير از پرفروش‌ترين كتاب‌ها با موضوع بهداشت و سلامتي در جهان بوده است. 

اين كتاب 2 جلدي در 1500 صفحه منتشر شده و 29 هزار و 200 تومان قيمت دارد.
کد مطلب : ۶۵۷۳
http://www.ibna.ir/vdcc.mqea2bqp1la82.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما