پیام بابک عابدین به مناسبت روز خبرنگار؛

سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه مدیون قلم خبرنگاران است

سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه، مدیون شمشیر بُران قلم و رشادت ادبیات مردان و زنان خبرنگاری است که خالصانه و به‌دور از تنش، در مسیر زندگی و توسعه اجتماعی و اقتصادی ملت شریف ایران، بی‌وقفه تلاش و برای روشنگری اذهان و ایجاد شفافیت به اظهار حق و حقیقت می‌پردازند.
سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه مدیون قلم خبرنگاران است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بابک عابدین؛ رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در پیامی به ایبنا به مناسبت ۱۷ مرداد (روز خبرنگار)، این روز را به خبرنگاران و فعالان این حوزه تبریک گفت.
 
متن این پیام به شرح زیر است؛
«به نام خداوند جان و خرد
در جهان امروز که خبر دستخوش فضاهای مجازی است و درگیر اخبار ضد و نقیض فرصت‌جویان، سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه مدیون شمشیر بران قلم و رشادت ادبیات مردان و زنانی است که خالصانه و به‌دور از تنش، در مسیر زندگی و توسعه اجتماعی و اقتصادی ملت شریف ایران، بی‌وقفه تلاش و برای روشنگری اذهان و ایجاد شفافیت به اظهار حق و حقیقت می‌پردازند.
 
چه به‌جاست پاسداشت و نکوداشت این حقیقت‌جویان اهل قلم در ایام مبارک عید پاکی‌ها و سال جهش تولید. این روز بهانه‌ای است که از همه خبرنگاران به‌ویژه خبرنگاران حوزه هنر صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی کشور تقدیر کرده و از خداوند منان برای این عزیزان و خانواده‌های محترمشان از صمیم قلب آرزوی سلامتی، بهروزی، عزت و موفقیت روزافزون نماییم.»
کد مطلب : ۲۹۴۱۰۱
http://www.ibna.ir/vdce7e8wzjh8ozi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما