مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم‌‌؛

رویکرد برنامه‌های فرهنگی در راستای مقابله با کرونا باشد

در یکصدو نودمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی رویکرد برنامه‌های فرهنگی را در راستای مقابله با کرونا عنوان کرد.
رویکرد برنامه‌های فرهنگی در راستای مقابله با کرونا باشد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، سید‌موسی حسینی‌کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم‌‌ در یکصدو نودمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با توجه به شرایط جدید کشور و شیوع این بیماری تغییر رویکردی در برنامه‌ریزی‌ها را مطرح کرد و گفت: برگزاری منبر مجازی، نشریه‌ها و ویژه‌ها برای فضای مجازی، ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، تولید و انتشار آثار هنری برگزاری دوره‌های آموزشی، علمی و فرهنگی به‌صورت ویدئوکنفرانس را جزو برنامه‌های پیشنهادی این اداره است.
 
وی اضافه کرد: باید با این سبک زندگی جدید آشنا شویم و برنامه‌های مختلف فرهنگی را به سمت سبک زندگی جدید پیش ببریم.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم‌‌ به برنامه‌های ارسالی از سوی دستگاه‌های اجرایی در دوران کرونا اشاره کرد و یادآور شد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، شهرداری، اوقاف و امور خیریه و سازمان ورزش و جوانان، از جمله نهادهایی هستند که برنامه‌های خود را در راستای مقابله با بیماری کرونا برای ما ارسال کرده‌اند.
 
حسینی‌کاشانی نمره استان قم در مقابله با بیماری کرونا را قابل‌قبول عنوان کرد و افزود: زدن ماسک، شستن دست و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله دستورالعمل‌هایی بود است که برای اجرا و تبلیغ در اختیار دستگاه‌های فرهنگی قرار داده شده است.
کد مطلب : ۲۹۲۹۰۸
http://www.ibna.ir/vdchvini623nwwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما