فصلنامه انتقادی نظری «کتاب نقد» فراخوان نگارش مقاله با موضوع «تحلیل تمدنی جهان در میانه فاجعه کرونا و آینده‌نگاری تمدنی جهان پساکرونا» منتشر کرد.
«کتاب نقد» فراخوان داد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با توجه به وجوه متعدد مسائلی که به سبب همه‌گیری کرونا پدید آمده‌ است، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نظر دارد شماره آتی فصلنامه «کتاب نقد» را به نگارش مقالات پیرامون «تحلیل تمدنی جهان در میانه فاجعه کرونا و آینده‌نگاری تمدنی جهان پساکرونا» اختصاص دهد.
 
مهم‌ترین رویکردهای مقالات پیرامون «تحلیل تمدنی جهان در میانه فاجعه کرونا و آینده‌نگاری تمدنی جهان پساکرونا» عبارت‌اند از: الهیات و معرفت دینی، فلسفه و علوم عقلی و تحلیلی، انسان‌شناسی و روان‌شناسی، فرااخلاق و اخلاق هنجاری، فرهنگ‌ـ‌جامعه‌شناسی، سیاست و مناسبات سیاسی در عرصه ملی، منطقه‌ای، بین‌المللی و جهانی، اقتصاد و روابط اقتصاد سیاسی، حقوق و روابط حقوقی در سطح ملی، بین‌المللی و جهانی، امنیت و نظم جهانی و مطالعات تاریخی و تمدنی است.
 
پژوهشگران می‌توانند چکیده مقالات خود را حداکثر تا تاریخ اول خردادماه 99 و اصل مقالات را تا تاریخ ۲۱ خردادماه ۹۹ به آدرس tamaddon@iict.ac.ir ارسال کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۴۲۸۸۱۹۶ تماس بگیرند.
کد مطلب : ۲۹۰۵۳۰
http://www.ibna.ir/vdcgwz9xzak9yn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب
پرونده شهید سلیمانی