رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هویزه از برگزاری جشنواره بزرگ استانی مجازی «7 هنر با خانواده می مانیم » در خوزستان خبر داد.
جشنواره  «7 هنر با خانواده می مانیم» در خوزستان برگزار می شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، همایون ساکی با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شعار امسال «جهش تولید» که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نامگذاری شد ، و همچنین معرفی برنامه های مختلف در حوزه هنری به خانواده ها، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اقدام به برگزاری جشنواره هنری در سطح استان به صورت مجازی کرده است.

وی ایجاد شادی، نشاط اجتماعی، پر کردن اوقات فراغت، سرگرمی و تفریح در بین خانواده ها که در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا مجبور به در خانه ماندن هستند و مساعدت و قدردانی از کادر درمانی را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره، تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند اثر خود  را در بخش نمایش ، حداکثر تا ۳ دقیقه با موضوع آزاد با اعضای خانواده و در بخش نقاشی حداکثر ۲ اثر با موضوع  آزاد و اولویت «در خانه ماندن» ارسال کنند.

ساکی افزود: در بخش خطاطی یا خوشنویسی باید حداکثر ۲  اثر با موضوع جملات هشدارهای بهداشتی و در خانه ماندن و بخش عکس یا فیلم حداکثر ۳ اثر از بازی های محلی و بومی ، کتابخوانی، تفریح، کاشت نهال یا گل در باغچه منزل، نظافت و ضدعفونی باشد.

وی ادامه داد: در بخش موسیقی یا سرود یک اثر با موضوع آزاد و مجاز ، بخش هنرهای تجسمی و کارهای دستی در خانه حداکثر ۲ اثر با موضوع آزاد، بخش شعر با موضوع آزاد (قصایدی که به مناسبت اعیاد شعبانیه و جهت تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج) سروده شده اند و داستان نویسی حداکثر 2 اثر با موضوع «درخانه می مانیم» در اولویت هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به مهلت و روش ارسال آثار به جشنواره ، تصریح کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا پایان فروردین ماه سال جاری از طریق واتس آپ یا پیام رسان های داخلی: بله، گپ، ایتا و سروش به شماره های ۰۹۳۷۳۸۶۰۵۰۰ و ۰۹۳۹۹۴۸۱۸۴۱(با ذکر نام و نام خانوادگی و محل سکونت) ارسال کنند.

ساکی گفت: برای تعدادی از برگزیدگان جشنواره هدایای فرهنگی از طریق پست ارسال می گردد و به تعدادی از آنان در جشن بزرگ شکست کرونا در شهرستان هویزه جوایزی اهدا می شود.
 
کد مطلب : ۲۸۸۸۷۷
http://www.ibna.ir/vdchq6niq23n66d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما