علی رزاقی بهار در گفت‌وگو با ایبنا:

همشهری داستان به صورت شورای سردبیری اداره می‌شود

​علی رزاقی بهار، مدیر گروه مجلات همشهری گفت:‌ نشریه داستان همشهری از این پس از سوی شورای سردبیری اداره خواهد شد.
همشهری داستان به صورت شورای سردبیری اداره می‌شود
مدیر گروه مجلات همشهری در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: هادی تقی‌زاده، شهریار وقفی‌پور و احمد ابوالفتحی اعضای شورای سردبیری این نشریه خواهند بود و شماره ۱۱۰ نشریه که ویژه‌نامه‌ نوروزی داستان همشهری است با تلاش این شورای سردبیری روز بیست‌وسوم اسفند ماه منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: اعضای جدید شورای سردبیری نشریه داستان علاوه بر فعالیت مستمر در حوزه داستان‌نویسی، در حوزه‌هایی نظیر روزنامه‌نگاری و ترجمه نیز فعال بوده‌اند.

گفتنی است از هادی تقی‌زاده تاکنون رمان «گراف‌گربه» و چندین مجموعه داستان منتشر شده است. او با رمان «گراف‌گربه» برنده جوایز مهم ادبی از جمله جایزه مهرگان ادب شده است. شهریار وقفی‌پور نیز داستان‌نویس، مترجم و منتقدی است که آثاری نظیر «دهِ مرده» از او در حوزه داستان مورد توجه مخاطبان واقع شده است. از احمد ابوالفتحی که در نشریاتی مانند روزنامه بهار و خبرگزاری کتاب ایران سابقه فعالیت دارد آثاری نظیر رمان «سال سی» و مجموعه داستان «پل‌ها» (اثر مورد تقدیر در جایزه مهرگان ادب) منتشر شده است.

همچنین محمد عزیزی مدیر انتشارات روزگار، مهدی افشارنیک روزنامه‌نگار پرسابقه و رمان‌نویس و افشین شحنه‌تبار مدیر انتشارات بین‌المللی شمع و مه مشاوران شورای سردبیری نشریه داستان خواهند بود.
کد مطلب : ۲۸۷۶۸۷
http://www.ibna.ir/vdcfced0ew6dcva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
چه ترکیبی!!!! بارسلونا ساخته انگار.