کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرهنگ اعلام برای بچه‌های امروز بررسی می‌شود

14 بهمن 1398 ساعت 13:35

کتاب «نام‌ها» (فرهنگ اعلام برای بچه‌های امروز) ۱۶ بهمن در شهر کتاب ونک برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گپ و گفت پیرامون کتاب «نام‌ها» (فرهنگ اعلام برای بچه‌های امروز) با حضور محمدرضا شادمانی، فرمهر منجزی، پگاه پورگلدوز، مینا حدادیان، مهدی ضرغامیان و مهناز عسگری چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۶ تا ۱۸ در شهر کتاب ونک برگزار می‌شود.

کتاب نام‌ها (فرهنگ اعلام برای بچه های امروز) از سری کتاب‌های مرجع، انتشارات محراب قلم است. این کتاب، مرجعی است برای اسم‌های خاص و درباره حدود 2400 واژه شامل کشورها، پایتخت‌ها، شهرها و رودها، کوه و دریاها، دانشمندها، شاعرها، کتاب‌ها و ... توضیح داده شده است.

در این کتاب می‌توانید با بیش از 150 کشور جهان، بیش  از 150 پایتخت جهان، و بیش از 500 عکس از موضوعات متناسب با متن، همین‌طور درباره آثار و پدیده‌های فرهنگی و تمدنی، آثار طبیعی و جغرافیایی و... آشنا شوید.

این فرهنگ می‌تواند در افزایش آگاهی‌ها و شناخت بچه‌ها از جهان اثر قابل توجهی داشته باشد.

این کتاب به قلم مهدی ضرغامیان و مهناز عسگری، نوشته شده و برای کودکان و نوجوانان با تیراژ دو هزار و ۲۰۰ نسخه از سوی انتشارات محراب قلم منتشر شده است.

برای آشنایی مربیان و معلمان و والدین، در این نشست علاوه بر معرفی این کتاب، درباره تاثیر فرهنگ‌نامه‌ها در یادگیری کودکان و نوجوانان مواردی گفته می‌شود.

شهر کتاب ونک واقع در میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
 


کد مطلب: 286790

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/tolidi/286790/فرهنگ-اعلام-بچه-های-امروز-بررسی-می-شود

ایبنا
  http://www.ibna.ir