شعبه جدید کتاب‌فروشی فرهنگان در مجتمع صبا واقع در خیابان کارگر جنوبی فعالیت خود را آغاز کرد.
شعبه جدید فرهنگان آغاز به کار کرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، شعبه جدید کتاب‌‌فروشی «فرهنگان» در مجتمع «صبا» واقع در خیابان کارگر جنوبی پایین‌تر از میدان حر آغاز به‌کار کرد. مدیریت این کتاب‌‌فروشی 530 متر مربعی برعهده شهرداد میرزایی مدیرمسئول انتشارات دیبایه است.

این کتاب‌فروشی با توجه به پیش‌بینی فضای کافه، عرضه انواع اسباب‌بازی‌ آموزشی و همچنین عرضه کتاب‌ برای سه گروه سنی کودک و نوجوان و بزرگسال و البته ایجاد قفسه‌ کتاب متناسب با قد و قامت کودک و نوجوان و فضای مطالعه جزو کتاب‌فروشی‌های مدرن تعریف می‌شود.

یکی از نکات قابل تامل درباره کتاب‌فروشی جدید فرهنگان موقعیت آن است؛ چراکه مشتری‌های مجتمع صبا به محض ورود به این مرکز تجاری با قفسه‌های کتاب و با به تعبیر بهتر با منظره‌ای دور از انتظار مواجه می‌شوند. این مواجه یعنی احتمال بالای تبدیل شدن یک مخاطب بالقوه کتاب به مخاطب یا همان مشتری وفادار و بالفعل کتاب.  
 
افتتاح کتاب‌فروشی در مجتمع‌های تجاری را می‌توان یکی از پدیده‌های قابل‌توجه چند سال اخیر در کشور دانست که راه موثری برای افزایش ویترین و به‌دنبال آن ایجاد تناسب بین آمار ناشران و کتاب‌‌فروشان است.  

کتاب‌فروشی جدید فرهنگان در حال تکمیل است و در آستانه زمستان به‌طور رسمی افتتاح خواهد شد. طبق اعلام مسئولان فروشگاه، 6000 عنوان کتاب در دو حوزه بزرگسال و کودک و نوجوان؛ همچنین لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی آموزش‌محور به مخاطبان عرضه خواهد شد.

فرهنگان جزو فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب محسوب می‌شود شعبه‌های آن در تهران فرهنگان رازی، فارابی، قریب و صدف و همچنین در شهرستانی ساری و زنجان میزبان کتاب‌دوستان است.
کد مطلب : ۲۸۴۵۲۲
http://www.ibna.ir/vdcauynuu49nam1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما