کتاب «بی‌زمستان» اثر منصور ضابطیان در برنامه‌ «کتابخورها» خوانش و بررسی می‌شود.
​منصور ضابطیان به مهمانی «کتابخورها» می‌رود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «بی‌زمستان» اثر منصور ضابطیان شامل سفرنامه و عکس‌های تاجیکستان، آذربایجان و گرجستان، پنج‌‌شنبه (21 آذر 1398) با حضور نویسنده، در برنامه‌ «کتابخورها» خوانش و بررسی می‌شود.
 
«کتابخورها» برنامه‌ای است در راستای تشویق و علاقه‌مند کردن نوجوانان به کتابخوانی که به همت رضوان خرمیان، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
 
این برنامه پیش از این در قالب برنامه ‌«کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» از سال 1395 در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شد و در هر جلسه یک کتاب برای مطالعه به نوجوانان پیشنهاد داده می‌شد.
 
در برنامه «کتابخورها» نیز مانند «کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» کودکان و نوجوانان در طول یک هفته کتاب را تهیه و مطالعه می‌کنند، سپس در برنامه‌ای که با حضور نویسنده یا مترجم کتاب برگزار می‌شود، نظرات و پرسش‌هایشان را درباره اثر خوانده شده مطرح می‌کنند.
 
 
 
کتاب «بی‌زمستان» سفرنامه و عکس‌های تاجیکستان، آذربایجان و گرجستان است که امسال در قالب 144 صفحه از سوی نشر مثلث راهی بازار کتاب شده است.
 
برنامه «کتابخورها» پنج‌‌شنبه‌ (21 آذر 1398) ساعت 16 تا 17:30 در نشر چشمه پریس واقع در پاسداران، نبش گلستان یکم، مجتمع پریس، طبقه دوم برگزار می‌شود.
 
کد مطلب : ۲۸۴۴۱۰
http://www.ibna.ir/vdcgqt9xzak97t4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Romania
خانم خرمیان اگر واقعا دغدغه کتابخوان کردن نوجوانان را داشتند خوب بود ایشان متاسفانه فقط به دنیال مطرح کردن خودشان هستند