در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

نمایشگاه کتاب میامی با 400 عنوان کتاب افتتاح شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی در مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب در این شهرستان، از برگزاری این نمایشگاه به‌مدت 10 روز خبر داد.
نمایشگاه کتاب میامی با 400 عنوان کتاب افتتاح شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، شعبانعلی آشوری گفت: با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و گرامیداشت هفته کتاب این نمایشگاه افتتاح شده است.
 
وی افزود: این نمایشگاه با بیش از 400 عنوان و 1000 جلد کتاب با موضوعات مختلف در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی دایر شده است.

آشوری بیان کرد: این کتاب‌ها در موضوعات مختلف فرهنگی، هنری، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و تاریخی است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی با اشاره به تخفیف ۵۰ درصدی کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه افزود: نمایشگاه کتاب امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه گشایش یافت و به‌مدت ۱۰ روز همه‌روزه از ساعت 8 تا 14 میزبان علاقه‌مندان به فرهنگ مکتوب و مطالعه است.

اسماعیل اسدیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان میامی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب، گفت: فرهنگ یک اصل مهم و کتاب بهترین ابزار برای توسعه فرهنگ عمومی و تقویت بنیان فرهنگی جامعه است.

وی با تاکید بر لزوم حمایت ادارات از برنامه‌های فرهنگی تصریح کرد: برپایی نمایشگاه کتاب همراه با تسهیلات در خرید کتب، می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای بهره‌مندی عموم مردم باشد.
کد مطلب : ۲۸۳۶۱۲
http://www.ibna.ir/vdcjvte88uqeomz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما