?> ?> اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاه‌های خبری استان تهران به تعویق افتاد | ایبنا
مهرشاد کاظمی از تعویق نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاه‌های خبری استان تهران به دلیل سرما خبر داد و پیش‌بینی کرد این رویداد بعد از هفته کتاب برگزار شود.
اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاه‌های خبری استان تهران به تعویق افتاد
مهرشاد کاظمی، معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاه‌های خبری استان تهران بیان کرد: با توجه به سرمای شدید و دشواری رفت و آمد، اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان تهران در زمان اعلام شده برگزار نخواهد شد.
 
وی افزود: با توجه به این شرایط اختتامیه در هفته کتاب برگزار نخواهد شد.
 
کاظمی با بیان این مطلب که توجه به شهرستان‌های استان تهران از اهداف اصلی انتخاب رباط کریم برای اختتامیه این جشنواره ادامه داد: در حال رایزنی با استاندار محترم هستیم و پیش‌بینی می‌شود اختتامیه یک هفته بعد از زمان اعلام شده برگزار شود.  

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران یادآور شد: این جشنواره نخستین‌بار، خاص نشریات محلی و با هدف تقویت کیفی مطبوعات، ایجاد فضای مناسب و سالم برای رقابت و توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات و رسانه‌های محلی برگزار شد. 

این جشنواره در 9 بخش سرمقاله، یادداشت، عکس، صفحه‌آرایی و گرافیک، خبر، گزارش، مصاحبه و تیتر با موضوعات اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی ، توسعه استانی(فرهنگی- سیاسی- اقتصادی- اجتماعی)، حقوق شهروندی، مسائل زیست محیطی استان، آسیب‌های اجتماعی و گردشگردی برگزار و به نفرات اول تا سوم در هر بخش جوایزی اهدا خواهد شد.
کد مطلب : ۲۸۳۴۴۲
http://www.ibna.ir/vdcayenuu49nay1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما