مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد؛

برپایی کارگاه نقاشی صلح با حضور سفیران صلح فرانسه و نروژ در اهواز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: به مناسبت بیست و هفتمین دوره کتاب و در راستای حمایت از باشگاه‌های کتابخوانی، کارگاه نقاشی با موضوع «صلح» از 24 تا 27 آبان ماه در اهواز برگزار می‌شود.
برپایی کارگاه نقاشی صلح با حضور سفیران صلح فرانسه و نروژ در اهواز
محمد جوروند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، با اعلام این خبر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و مکاتبات با سفارت نروژ، سفیر صلح این کشور و همچنین سفیر صلح فرانسه، از بین استان‌های خوزستان، تهران، اصفهان، یزد و فارس، استان خوزستان را انتخاب کردند.

وی اضافه کرد: برای ایجاد خلاقیت، انگیزه و تقویت باشگاه‌های کتابخوانی استان این کارگاه به‌مدت 4 روز برای اعضای 7 تا 12 سال باشگاه‌های کتابخوانی استان خوزستان در گالری رستوران ریف کنار رودخانه کارون برگزار می‌شود.

جوروند ضمن تشریح برنامه‌های این کارگاه عنوان کرد: هر روز 15 عضو باشگاه در این کارگاه شرکت می‌کنند و آثار کودکان در همان روز به نمایش گذاشته می‌شود. در پایان 60 تابلوی نقاشی کودکان برای اجرای نمایشگاهی به همراه سفیران ارسال می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: کتاب‌های معرفی شده شبکه ترویج کتابخوانی برای اعضای شرکت‌کننده باشگاه‌های کتابخوانی و نیز هدایایی به آنان تعلق می‌گیرد.
کد مطلب : ۲۸۲۹۸۹
http://www.ibna.ir/vdcfc0d01w6dc1a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما