رایزنی فرهنگی ایران در آلمان خبر داد؛

انتشار کتاب دیجیتال «اسلام و مسلمانان» در آلمان

پلت‌فرم آنلاین «خدمات رسانه‌ای برای ادغام» با هدف در اختیار گذاشتن مرجعی برای روزنامه‌نگاران و تحلیل‌گران آلمانی کتاب «اسلام و مسلمانان» را منتشر کرد.
انتشار کتاب دیجیتال «اسلام و مسلمانان» در آلمان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،  پلت‌فرم آنلاین «خدمات رسانه‌ای برای ادغام» به تازگی کتابی برای معرفی اسلام و مسلمانان در ۲۲۸ صفحه منتشر کرده است. این کتاب که توسط کارشناسان خبره تهیه شده، شامل آمارها، حقایق و اطلاعات مهم درباره اسلام و مسلمانان است.

در سال‌های اخیر، سوالات زیادی درباره دین جهانی اسلام، مسلمانان، اسلام‌گرایی و اسلام‌هراسی در آلمان مطرح شده است. پلت‌فرم آنلاین «خدمات رسانه‌ای برای ادغام» با انتشار این کتاب سعی کرده است تا به این سوالات پاسخ دهد. این پلت‌فرم آنلاین، اطلاعات مربوط به مهاجران، پناهجویان و ادغام را برای انتشار در رسانه‌ها منتشر می‌کند.

هدف اصلی مسئولان این پلت‌فرم آنلاین این است که  کتاب «اسلام و مسلمانان» به مرجعی برای کار روزنامه‌نگاران و تحلیل‌گران آلمانی تبدیل شود. به همین دلیل، آنها سعی کرده‌اند تا اطلاعات جامعی از مسلمانان جهان و اروپا در این کتاب جمع‌آوری کنند. اصول دین، تاریخ اسلام، پیدایش مساجد، ممنوعیت پوشیدن روسری و برقع، گروه‌های افراطی، فهرست انجمن‌ها و سازمان‌های اسلامی و همچنین پیش‌بینی کارشناسان درباره وضعیت آینده مسلمانان در آلمان و اروپا، بخش‌هایی از این کتاب را تشکیل می‌دهند.

در نگارش این کتاب، از نمودارها و نقشه‌های گرافیکی استفاده شده است. «دین جهانی اسلام»، «اسلام در اروپا»، «مسلمانان در آلمان»، «مسلمانان و مشارکت»، «اسلام در آلمان»، «شناخت اسلام»، «اسلامگرایی» و «اسلام‌هراسی» از فصول مختلف این کتاب است.

علاقه‌مندان برای مطالعه فایل کامل کتاب اسلام و مسلمانان از طریق سایت زیر اقدام کنند:
https://mediendienst-integration.de/fileadmin/Dateien/MDI_HBI_Neuauflage_Oktober_2019.pdf
 
کد مطلب : ۲۸۲۸۷۴
http://www.ibna.ir/vdciyrar5t1avv2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما