آیت‌الله علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد، گفت: در این نمایشگاه آثار و برکات بسیار مفیدی مشاهده می‌شود.
آثار و برکات مفیدی در نمایشگاه کتاب مشهد به چشم می‌خورد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خراسان رضوی، آیت‌الله احمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد شامگاه دوشنبه 13 آبان با حضور در محل برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، از این رویداد فرهنگی بازدید کرد.

این بازدید در حالی صورت گرفت که نمایشگاه کتاب مشهد تاکنون میزبان آیت‌الله علم‌الهدی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی نبوده و امسال برای اولین بار است که وی از این رویداد فرهنگی بازدید کرده است.

نکته جالب توجه در مورد این بازدید، حضور بدون تشریفات آیت‌الله علم‌الهدی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد بود.

آیت‌الله علم‌الهدی همچنین در بازدید از غرفه خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در نمایشگاه کتاب مشهد و در پاسخ به سوال خبرنگار ایبنا که نظر وی را درباره این رویداد جویا شد، ضمن اظهار رضایت از برگزاری این نمایشگاه گفت: توسعه نمایشگاه امسال بسیار قابل توجه است و در این نمایشگاه آثار و برکات بسیار مفیدی مشاهده می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی ضمن تشکر از زحمات مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، افزود: مجموعه ارشاد از امکانات و بودجه خود در برگزاری نمایشگاه به‌خوبی استفاده کردند و مسئولین نمایشگاه همکاری‌های لازم را با یکدیگر داشتند و از زحمات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تشکر می‌کنیم که با مدیریت داهیانه، این نمایشگاه را راه‌اندازی کردند.

آیت‌الله علم‌الهدی ضمن اعلام رضایت از برگزاری نمایشگاه کتاب مشهد، گفت: تمام مسئولان همکاری لازم را داشته باشند تا نمایشگاه کتاب مورد سوء استفاده بعضی جریانات انحرافی قرار نگیرد.
 
کد مطلب : ۲۸۲۸۶۶
http://www.ibna.ir/vdcjm8e8muqeooz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما