کتاب «اصول آلودگی هوا» به مخاطب خود می‌آموزد که چگونه به آلودگی هوا بیندیشد و چگونه به مبانی و اصول آلودگی هوا که برگرفته از چند دانش مختلف است، بپردازد.
«اصول آلودگی هوا» در بازار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ویرایش چهارم از کتاب «اصول آلودگی هوا» نوشته دانیل ای. والرو به‌تازگی با ترجمه مشترک آوا حیدری، مهدی کلاهی، معصومه جاوید و نوشین تقوی از سوی انتشارات تحقیقات آموزش کشاورزی چاپ و به بازار نشر عرضه شده است.
 
این اثر مرجع، در هفت بخش و 37 فصل، علاوه بر درک اصول علم آلودگی هوا، مخاطب را با کاربرد و درک بیشتر تأثیرات این علم آشنا می‌کند.
 
ضروریات آلودگی هوا، آلودگی‌های هوای شهری، آلاینده‌های سمی هوا، دانش باران اسیدی، تابش الکترومغناطیسی، کیفیت هوا، فلسفه کنترل آلودگی هوا، اثرات بر سلامتی و رفاه بشر، اثرات بر روی پوشش گیاهی و حیوانات، تأثیرات بر روی مواد و سازه‌ها، اثرات بر اتمسفر و خاک و پیکره‌های آبی، نظارت و پایش آلودگی هوا، شرایط اضطراری آلودگی هوا و انتقال و پراکنش آلاینده‌های هوا، ازجمله سرفصل‌های این کتاب است.
 
نخستین چاپ کتاب «اصول آلودگی هوا» در 964 صفحه با شمارگان 200 نسخه به بهای 140 هزار تومان از سوی انتشارات تحقیقات آموزش کشاورزی راهی بازار نشر شده است.
 
 
کد مطلب : ۲۸۲۶۷۸
http://www.ibna.ir/vdca0unua49nai1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما