دبیر اولین گردهمایی مولفان و نویسندگان دامغان مطرح کرد؛

پیشنهاد تاسیس صندوق خیریه حمایت از مولفان دامغانی

دبیر اولین گردهمایی مولفین و نویسندگان دامغان، تاسیس صندوق حمایت از مولفان این شهرستان یکی از اهداف این گردهمایی و حمایت از اهالی اهل قلم است.
پیشنهاد تاسیس صندوق خیریه حمایت از مولفان دامغانی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، حجت‌الاسلام بهروز منصور کوهی دبیر اولین گردهمایی مولفین و نویسندگان دامغان با اشاره به اینکه برای برگزاری این گردهمایی، تاکنون 200 مولف و نویسنده دامغانی شناسایی شده‌اند، گفت: انتظار ما از متولیان امر این است که در نمایشگاه‌هایی که در حوزه شهرستان برگزار می‌شود، صرفا از آثار نویسندگان و انتشارات محلی استفاده شود و به این ترتیب موجب دلگرمی نویسندگان خود شویم.
 
وی ضمن یادآوری این نکته که مولف باید حامی داشته باشد، یادآور شد: تاسیس صندوق حمایت از مولفین یکی از اهداف این گردهمایی و حمایت از اهالی اهل قلم است و با توجه به اینکه مولفین زیادی وجود دارند که به دلیل عدم تمکن مالی از چاپ آثار خود محروم هستند، در صورت تاسیس این صندوق خیریه حمایت از مولفین و نویسندگان این مشکل حل خواهد شد.
 
دبیر اولین گردهمایی مولفین و نویسندگان دامغان اضافه کرد: نحوه پرداخت‌های مالی و حمایت از مولفان نیز به عهده هیئت مدیره صندوق است که هم می‌تواند به صورت بلاعوض و هم به صورت وام قرض‌الحسنه در اختیار نویسندگان دامغانی قرار گیرد.
کد مطلب : ۲۷۷۷۹۶
http://www.ibna.ir/vdcf1ed0vw6deea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما