نمایش «اتاق ورنیکا» به کارگردانی مُنا رمضانی،که اجراهای خود را از تاریخ پنجشنبه 23 خردادماه در تالار حافظ آغاز کرده بود، با طی‌کردن ده شب اجرا، به نیمه راه رسید.
نمایش «اتاق ورونیکا» به نیمه‌ راه رسید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط‌عمومی گروه، نمایش «اتاق ورنیکا» به نویسندگی آیرا لوین، ترجمه شهرام زرگر، تهیه‌کنندگی علی شاهانی و کارگردانی مُنا رمضانی پس از ده شب اجرای رضایتبخش از سوی مخاطبان در تالار حافظ، نیمی از اجراهای خود را پشت سر گذاشت. 

در خلاصه‌داستان این نمایش 80 دقیقه‌ای آمده: یک زوج مسن، دختر و پسر جوانی را به خانه می‌آورند که به تازگی با هم آشنا شده‌اند و مستخدمان خانه‌اند. زوج مسن، زوج جوان را برای ایفای نقشی خاص ترغیب می‌کنند که در نهایت منجر به رویدادهای غیرمنتظره‌ای می‌شود. 

رامونا شاه، حمید رحیمی، مرضیه موسوی، افشین حسنلو و سارا مصطفوی‌نسب در نمایش «اتاق ورنیکا» به ایفای نقش می‌پردازند. دیگر عوامل گروه اجرایی از این قرارند: 
ماریا حاجیها (طراح گریم)، رضا خضرایی (طراح نور)، منا رمضانی (طراح صحنه)، مریم دیهول (طراح گرفیک)، مهرناز عباسی (طراح لباس)، داتیس اسکندری (طراح صدا)، دیاکو خاکی (مدیر تولید)، فراز اسدی (موسیقی)، مهران عشریه (ترانه‌سرا)، امیر پارساییان‌مهر (مشاور امور رسانه) و میثم تحریری (روابط‌عمومی و تبلیغات). 

گفتنی است نمایش «اتاق ورنیکا» به کارگردانی منا رمضانی هر شب ساعت 21 در تالار حافظ به نشانی خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، مقابل تالار وحدت روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای پیش‌خرید بلیت، به سایت ایران‌نمایش www.irannamayesh.com مراجعه بکنند.
کد مطلب : ۲۷۷۵۵۰
http://www.ibna.ir/vdcdk50xzyt05k6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما