كتاب «فيلم­نامه‌نويسي در قرن 21» نوشته ليندا آرنسون که با ترجمه شاپور عظیمی در انتشارات بنیاد سینمایی فارابی منتشر شده، از سوی يكي از سايت‌­های آموزش فيلم‌نامه‌نويسی به عنوان يكي از ده كتاب برتر آموزش فيلم­نامه‌نويسي در سال 2019 انتخاب شد.
كتاب «فيلمنامه‌نويسي در قرن 21» در ميان كتاب­‌های برتر سال 2019
 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛  كتاب «فيلم­نامه‌نويسي در قرن 21» نوشته ليندا آرنسون که با ترجمه شاپور عظیمی در انتشارات بنیاد سینمایی فارابی منتشر شده، از سوی يكی از سايت‌­های آموزش فيلم‌نامه‌نويسی به عنوان يكی از ده كتاب برتر آموزش فيلم­نامه‌نويسي در سال 2019 انتخاب شد.

سايت «برنامه فيلم­نامه خوان» به آدرس اينترنتی www.scriptreaderpro.com/the-best-screenwriting-booksده كتاب برتر در زمينه فيلم­نامه‌نويسی در سال 2019 را انتخاب كرده كه كتاب لیندا آرنسون در رتبه سوم قرار گرفته است. در اين سايت آمده: «چه بخواهيد فيلم­نامۀ كوتاه بنويسيد يا چه فيلم­نامه سينمايي، آثار اقتباسی، يا فيلم­‌های ژانر، آثاری با قهرمانان گروهی، فيلم­‌های پرفروش يا آثار هنری، كتاب «فيلم­نامه‌نويسي در قرن 21» اثر ليندا آرنسون از انتخاب ايده تا طراحي داستان، نوشتن فيلم­نامه و بازنويسي آن به شما ياری می­‌رساند. خواندن اين كتاب برای نويسنده‌­های تازه كار و به همان نسبت برای كهنه‌كارهاي فيلم­نامه‌­نويسي بسيار لازم است و قطعاً يكي از بهترين كتاب‌هاي فيلمنامه‌نويسي است كه بايد آن را بخوانيد.»

                                     


 «فيلم­نامه­‌نويسی در قرن 21» با ترجمه شاپور عظيمی از سوی انتشارات بنياد سينمايی فارابي در 743صفحه منتشر شده است.
کد مطلب : ۲۷۵۶۳۷
http://www.ibna.ir/vdchxmniq23nq-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما