​همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران صورت گرفت؛

رونمایی از کتاب چوبی سه‌بُعدی در غرفه پایتخت کتاب ایران

کتاب سه بعدی و چوبی «فرشته آرزوها» در غرفه یزد، پایتخت کتاب ایران در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.
رونمایی از کتاب چوبی سه‌بُعدی در غرفه پایتخت کتاب ایران
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد، آیین رونمایی از کتاب «فرشته آرزوها» نوشته «علیرضا سلطانی» با حضور مسئولان کشوری و استانی در محل غرفه پایتخت کتاب ایران در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ایران برگزار شد.

مجید جوادیان‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در این مراسم گفت: کتاب و کتابخوانی یکی از اهداف اصلی در فعالیت‌های فرهنگی است و سعی شده تا با برگزاری برنامه‌هایی از جمله رونمایی از کتاب اقشار مختلف را به سمت آن سوق دهیم.
 

وی افزود: با توجه به کسب برند پایتخت کتاب ایران توسط شهر یزد، سعی شده تمامی فعالیت‌های فرهنگی در استان پیرامون کتاب و کتابخوانی و با اولویت کتاب اجرا و برنامه‌ریزی شود.

علیرضا قاسمی با اشاره به جزییات کتاب خود به خبرنگار ایبنا گفت: کتاب «فرشته آرزوها» ترکیبی از تکنولوژی (برش لیزری) و کار دست که است که با همکاری دخترم توانسته‌ایم آن را تهیه کنیم.

وی افزود: این قصه با کتاب است که تمام آن با چوب تهیه شده و نقش‌های این کتاب به صورت سه‌بعدی روی چوب برش خورده است.

قاسمی ادامه داد: هدف از تهیه و انتشار این کتابِ سه بعدی، تعامل کودکان و خانواده‌ها با کتاب است و تصمیم داریم که کتاب‌های خود را به صورت سه‌بعدیِ چوب داشته باشیم تا بی‌واسطه کودکان با طبیعت ارتباط برقرار کنند‌.
کد مطلب : ۲۷۵۰۹۷
http://www.ibna.ir/vdchwmniq23nqvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما