سیدحسین سید‌زاده در گفت‌وگو با ایبنا مطرح کرد:

توجه به حوزه نشر در «روزبازار‌های فرهنگی»

رئیس صندوق اعتباری هنر، فعالان حوزه نشر را یکی از اجزای روز‌بازار‌های‌ فرهنگی معرفی کرد و برپایی نخستین روزبازار تا پایان سال را بعید دانست.
توجه به حوزه نشر در «روزبازار‌های فرهنگی»
سیدحسین سید‌زاده؛ رئیس صندوق اعتباری هنر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، درباره همکاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برپایی «روز‌بازار‌‌های فرهنگی» بیان کرد: «روز‌بازار‌های فرهنگی» ایده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است. برنامه‌هایی داریم تا نمایندگانی توانمند از حوزه‌های مختلف فرهنگ و هنر را برای برپایی روز‌بازار‌ها، شناسایی و گردهم بیاوریم. این ایده در قالب نمایشگاه برپا خواهد شد.  
 
وی ادامه داد: هنرمندان حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری در شاخه‌های موسیقی، صنایع دستی، تجسمی، آئین‌های محلی و همچنین نشر کتاب برای برپایی روز‌بازار‌های فرهنگی حضور خواهند داشت. این هنرمندان در واقع سفیران فرهنگی هستند.   
 
سید‌زاده با اشاره به همکاری صندوق هنر برای برپایی روز‌بازار‌های فرهنگی گفت: صندوق اعتباری هنر هزنیه میزبانی هنرمندان و سفیران هنری استان‌های مختلف برای حضور و اجرای برنامه‌‌های متنوع در استان‌های دیگر را تقبل می‌کند.         
 
رئیس صندوق اعتباری هنر درباره زمان برپایی نخستین روز بازار فرهنگی در کشور بیان کرد: بعید می‌دانم نخستین روز بازار تا پایان سال برگزار شود.
کد مطلب : ۲۷۰۷۶۳
http://www.ibna.ir/vdccexqi12bqmm8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما